Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Powerwolf - The Sacrament Of Sin

Powerwolf, The Sacrament Of Sin, metal, heavy metal

Najpopularniejszy niemiecki zespół metalowy powraca. Powerwolf publikuje pełną okładkę płyty oraz listę utworów. „The Sacrament Of Sin” to album pełen siły i najcięższej pasji. Nowa płyta przytłacza zarówno wyrafinowanym kunsztem tworzenia utworów, jak i samą agresją i po raz kolejny udowadnia, dlaczego Powerwolf to zespół, który jest jedynym prawdziwym arcykapłanem heavy metalu. Matthew Greywolf, gitarzysta grupy, tak mówi o nadchodzącej płycie

"Jesteśmy dumni z tego, że w końcu ujawniliśmy tytuł albumu wraz z niesamowitą okładką "The Sacrament Of Sin". Obecnie znajdujemy się w końcowej fazie miksowania albumu w Fascination Street Studios i nie możemy się doczekać, aby uwolnić tego potwora i świętować ten nowy rozdział razem z wami wszystkimi - oczekujcie mszy bardziej intensywnej niż kiedykolwiek wcześniej z nowymi elementami liturgii, w swojej najbardziej dzikiej i wilczej formie”.

Tracklista:

01. Fire & Forgive

02. Demons Are A Girl‘s Best Friend

03. Killers With The Cross

04. Incense And Iron

05. Where The Wild Wolves Have Gone

06. Stossgebet

07. Nightside Of Siberia

08. The Sacrament Of Sin

09. Venom Of Venus

10. Nighttime Rebel                                

11. Fist By Fist (Sacralize Or Strike) 

12. Midnight Madonna (Bonus Track – dostępny tylko przy zamówieniach na EMP i Napalm Records)

Pierwsze ekskluzywne wydania będą wkrótce dostępne w przedsprzedaży za pośrednictwem EMP i Napalm Records. Historia sukcesu Powerwolf to prawdziwa metalowa bajka. Z trzema ostatnimi płytami, które trafiły na TOP 3 niemieckich list przebojów, z czego dwie osiągnęły pierwszą pozycję,  z wyprzedanymi  koncertami i udziałem w festiwalach w całej Europie, Powerwolf udowodnia jedno: metal jest religią, a z ich nową płytą „The Sacrament Of Sin” najlepsze jeszcze przed nami. 

Zespół będzie można zobaczyć  na letnich festiwalach, a także na pełnej europejskiej trasie koncertowej z udziałem Amaranthe i Kissin Dynamite. Grupa zagra 01.11.18 w Warszawie, w klubie Progresja. 

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły