Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Podwójne uderzenie Night Of Terror w grudniu

Night Of Terror, thrash metal, death metal, black metal, Betrayer, Offence, Bottlekopf, Exmortum

Mocnym akcentem na koniec roku zaznacza swoją obecność na koncertowej mapie kraju Śląsk. Za sprawą dwóch edycji Night Of Terror mieszkańcy Katowic, Chorzowa i szeroko pojętych okolic zaznają nasilonej dawki ekstremalnych wrażeń. 17 edycja imprezy upłynie pod znakiem surowego w formie, dosadnego death metalu, a zgromadzeniu w chorzowskiej Leśniczówce przewodniczyć będzie sam Berial i jego doskonale wszystkim znany Betrayer. Zespół powrócił do żywych za sprawą winylowego splitu z Neolith, a dotychczasowe, poreaktywacyjne koncerty zespołu pozwalają sądzić, że twierdza Chorzów padnie bez większych przeszkód. Na scenie ekipę z Koszalina wesprą Offence i Bottlekopf.

Obie ekipy co prawda dopiero niedawno zgrzeszyły debiutanckimi krążkami, niemniej ich jakość nie pozostawia złudzeń, że ich surwy i zgoła odmienny death metal ma duży potencjał. Po świetnie przyjętym "R.A.W." Offence zapowiada 7" split z Trauma (Deformeathing Rec.) oraz kasetową wersję debiutu (Kampf Rec.). Bottlekopf z kolei po wydanym niedawno "Absolutely Nothing" (Wyd. Psycho) objeżdża różne speluny i robi długi za barem. Koncert otworzy doskonale już znany bywalcom śląskich koncertów black metalowy Rarog'g z Nowego Targu.

Szczegóły:

Night Of Terror 17

13 grudnia 2014 (sobota), Leśniczówka, Chorzów

start 19:00, wjazd 20zł

Tydzień później, 20 grudnia w katowickiej Korbie w ramach 18 Nocy Terroru przedwigilijny trening bicia karpia w potylicę, który poprowadzą znani i lubiani instruktorzy sztuk zagłady, tj. death/doom/podobno black metalowy Exmortum, z pewnością black metalowy Cień, karate death metalowy zespół Dysphoria oraz thrashmetalowy Menthrass. Gig otworzą młodociani thrasherzy z Cactus Carnage.

Szczegóły:

Night Of Terror 18

20 grudnia 2014 (sobota), Korba, Katowice

start 19:00, wjazd 10zł

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły