Ohlsson
Castle Party 2018
Muzyka :

Plastic Operator - Different Places

30 maja ukaże się płyta "Different Places" kanadyjsko-belgijskiego duetu Plastic Operator. Album ten cechuje przede wszystkim stylistyczna mieszanka tradycyjnego electro popu ze współczesnymi a także nieco futurystycznymi rozwiązaniami przez co krążek powinien stać się pozycją obowiązkową dla fanów muzyki syntezatorowej lat '80 spod znaku Pet Shop Boys, tropicieli aktualnych trendów jak i bardziej wymagających słuchaczy lubujących się w twórczości Kraftwerk. Płyta "Different Places” trafi na rynek polski za sprawą wytwórni Vision Music.
Potwierdzeniem wyjątkowości płyty jest fakt, iż singiel "Folder" promujący album, stał się jednym z najpopularniejszych nagrań w europejskich stacjach radiowych a utwór doceniony został nawet przez największych niedowiarków, którzy nie wróżyli duetowi sukcesu. Zabawa dźwiękami, hipnotyzujące bity, samplowane gitary a do tego plastikowe i łatwo wpadające w ucho melodie sprawiają, że obcowanie z nową płytą Plastic Operator to wielka przyjemność.

Zwiastunu płyty w postaci utworu "Special Case" posłuchać można na oficjalnej platformie MySpace wytwórni Vision Music oraz zespołu Plastic Operator.

www.myspace.com/visionmusicpl

Tracklista:

01. The Pleasure Is Mine
02. Peppermint
03. Folder
04. Couch
05. Home 0207
06. Parasols
07. Special Case
08. Another Sound
09. Why Don't You?
10. Singing All The Time
11. The Long Run

Oficjalna strona internetowa: www.plasticoperator.com
MySpace: www.myspace.com/plasticoperator
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły