Anotherland
Maddaddam
Muzyka :

Plany zmiany miejsca wrocławskiego koncertu Triptykon

Triptykon, Celtic Frost, black metal, doom metal, Mord'A'Stigmata, Blaze Of Perdition, Secrets Of The Moon

W połowie marca w Polsce mają się odbyć cztery koncerty szwajcarskiego Triptykon supportowanego przez niemieckie Secrets Of The Moon, a także polskie Blaze Of Perdition i Mord'A'Stigmata. W ostatnich dniach grudnia okazało się, że wrocławskie Alibi - jeden z klubów, w którym grupy miały wystąpić - z nowym rokiem kończy działalność. Organizatorzy uspokajają, że nowe miejsce zostało już wybrane i niebawem nastąpi jego ogłoszenie. Nieoficjalnie wiadomo, że koncert pozostaje we Wrocławiu.


Po sylwestrze w działającym od lat 90. XX w. klubie Alibi nie odbędzie się już żadna impreza, ogłoszono 29 grudnia. Po prawie dwóch tygodniach Knock Out Productions opublikowało następujące wstępne oświadczenie.


"W związku z licznymi pytaniami względem koncertu, który planowo miał się odbyć w Alibi.

Koncert odbędzie się w nowym klubie, który otwiera się pod koniec lutego. W przyszłym tygodniu ma wyjść pierwsza informacja dotycząca nowego miejsca, a my obiecaliśmy nie psuć niespodzianki, więc tylko tyle możemy na razie powiedzieć.

W każdym razie proszę się nie martwić, lada dzień będzie wiadomo co i jak, a koncert na pewno się odbędzie. Nowe miejsce jest bardzo obiecujące, więc każdy powinien być zadowolony".


Polska część trasy Triptykon:
- 16 marca (czwartek), Kraków, Kwadrat;
- 17 marca (piątek), Wrocław;
- 18 marca (sobota), Warszawa, Progresja;
- 19 marca (niedziela), Gdańsk, B90.

Bilety: 90 zł w przedsprzedaży, 100 zł w dniu koncertu.

Komentarze
rob1708 : obecny prawdopodobnie Warszawa lub ewentualnie Wrocław
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły