NNHMN
NNHMN
Imprezy :

Obituary na dwóch koncertach w Polsce

Obituary, Deserted Fear, Planet Hell, Knock Out Productions, Kwadrat, Zaklęte Rewiry.

Knock Out Productions zaprasza na dwa koncerty Johna Tardego i spółki, które odbędą się kolejno: 28 lipca we Wrocławiu w Zaklętych Rewirach oraz dwa dni później w krakowskim Kwadracie. Resztę śmiercionośniej hordy uzupełniają niemiecki Deserted Fear oraz nasz rodzimy Planet Hell. Wiele lat upłynęło od debiutu Obituary i choć promowana jest ich ostatnia płyta zatytułowana o dziwo „Obituary”, z pewnością nie zabraknie klasyków ze „Slowly We Rot”, „Cause Of Death” czy „The End Complete”.

Wspomniany wyżej Deserted Fear będzie miał zaszczyt wystąpić tuż przed gwiazdą wieczoru, a że chłopaki zza naszej zachodniej granicy pierwszakami nie są, świadczą o tym albumy „Kingdom Of Worms” oraz Dead Shores Rising” zawierające kawał soczystego mięcha. Z racji tego, że mieli okazje grać na takich festach jak With Full Force czy Summer Breeze możemy spodziewać się dobrego występu.

Planet Hell, jako przedstawiciel naszej sceny będzie miał możliwość zaprezentowania numerów z jedynej jak do tej pory wydanej płyty „Mission One”, na której to znajduje się bardzo dobry cover Kanadyjczyków z Rush - „Earthshine”, który mam nadzieję również usłyszymy.

28 lipca 2018
Wrocław / Zaklęte Rewiry, ul. Krakowska 100
Bilety:
75 zł – przedsprzedaż,
85 zł – w dniu koncertu

30 lipca 2018
Kraków / Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Bilety:
75 zł – przedsprzedaż,
85 zł – w dniu koncertu
 

Bilety na koncert dostępne od 23 kwietnia na: https://sklep.knockoutprod.net/ (druki kolekcjonerskie), eventim, ticketpro.

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły