Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Nowy skład i płyta Antiquus

30 marca ukazała się płyta krośnieńskiego zespołu Antiquus - "The End World" nagrana w nowym trzyosobowym składzie: Abazus, Dark Queen i Xy. Muzyka jaką reprezentuje Antiquus to black metal powiązany z death metalem. Obecnie trwają negocjacje nad promocją albumu w Stanach Zjednoczonych, Grecji oraz w Norwegii.
 Grupa powstała na przełomie lat 1995/1996. W roku 1998 Abazus zmienił nazwę na Dark Moon. Niestety w latach 90-tych powstało kilka zespołów o tej samej nazwie, więc Abazus powrócił do pierwotnejgo miana: Antiquus.  Pod koniec lat 90-tych lider zawiesił działalność, by w roku 2007 odrodzić się z nowym materiałem zatytułowanym "Antiquus".
We wrześniu powstały dwa teledyski do utworów "Merciless" i "Massacre". 
W roku 2008 nagrane zostało kolejne demo zatytułowane "My Kingdom", które ukazało się w kwietniu razem z nowym teledyskiem Antiquus do utworu "Ciemność". Rok 2009 to ukończenie pracy nad kolejnym wydawnictwem "Suicide War". W bieżącym roku do zespołu doszły dwie nowe osoby - Dark Queen oraz Xy i w takim trzyosobowym składzie powstała najnowsza płyta "The End World".

Więcej na profilu MySpace zespołu: www.myspace.com/antiquus666
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły