Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Nowy skład Corruption

Corruption, metal, stoner metal

W zespole Corruption nastąpiła całkiem spora zmiana w obsadzie. Niebawem grupa z nowymi muzykami na pokładzie ruszy w wiosenną trasę koncertową. Anioł: "Bardzo miło mi poinformować, że obecny skład Corruption tworzą: Jacek Hiro (Sceptic, Voodoo Gods), James Stewart (Vader, Divine Chaos), Robert Zembrzycki (ex- Saratan), Łukasz „Chuck Rebel” Adamski oraz moja skromna osoba. Jestem tym faktem mega podekscytowany! Nie mogę się już doczekać jak w tej konfiguracji personalnej zaprezentujemy się Wam na żywo!

Po zagraniu 26 jesiennych koncertów promujących znakomicie przyjmowany w kraju i za granicą album „Devil’s Share”, przechodzimy w drugą, wiosenną fazę i tym razem w ramach „Sharing The Devil Tour Part II” odwiedzimy kolejno:

17.04 Wrocław, Ciemna Strona Miasta

18.04 Żagań, Elektrownia

19.04 Katowice, Katofonia

21.05 Gdańsk, Wydział Remontowy

22.05 Olsztyn, Nowy Andegrant

23.05 Białystok, ACK Sepularium

Corruption to najpopularniejszy zespół stoner metalowy w Polsce. Siedem studyjnych płyt, liczne koncerty m.in. na festiwalach Metalmania, Sonisphere, Ursynalia 2013, MetalFest 2013, Wacken Open Air i u boku takich zespołów jak Deep Purple, The Cult, Behemoth, Soulfly, Motorhead, Down, Vader, Red Fang, Pentagram, Orange Goblin, Phil Anselmo & The Illegals. W 2011 roku album „Bourbon River Bank” został nominowany do prestiżowej nagrody „Fryderyk 2011” w kategorii „Album Roku – Metal”! Jesienią 2013 roku Corruption rozpoczął pracę nad nowym albumem „Devil’s Share”. Płyta została nagrana w warszawskim Sound Division Studio (marzec 2014), a następnie zmiksowana i poddana masteringowi w Heinrich House Studio (kwiecień 2014). Wszystko to odbywało się pod czujnym okiem i uchem Filipa Heinricha Hałuchy (Vesania, Decapitated, Rootwater). Corruption podpisał ponownie kontrakt płytowy z wytwórnią Metal Mind Productions i wydał siódmy album „Devil’s Share”.

Obecny skład zespołu:

Piotr „Anioł” Wącisz – bas, chórki

Jacek Hiro – gitara solowa

Łukasz „Chuck Rebel”Adamczak – wokal

Robert Zembrzycki – gitara, chórki

James Stewart – perkusja

Metal Mind Productions

Komentarze
zsamot : Dziwne rzeczy tam się dzieją, coś nikt nie może tam zagrzać miejsca...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły