Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Imprezy :

Skład Castle Party 2007

Nadchodzący festiwal Castle Party odbywać się będzie od czwartku 26 do niedzieli 29 lipca. Przedstawiamy najbardziej aktualną rozpiske tegorocznych wydarzeń. W tym roku łączna lista atrakcji to prawie 70 koncertow, przedstawień i imprez. Bedą się one odbywać zarówno na zamku w Bolkowie a także klubach Hacjenda oraz Sorento.
Czwartek - 26.07

United Colours Of Dark - Warm Up Party - Hacjenda - start 21:00
DJ George.H (CyberNation.gr, GR) - tbm/future-pop/electro-industrial - 21:00-22:00
DJ Mirage (Electro Prague Festival Team, CZ) - ebm/synth-pop/electro-glam/electro-industrial/gothic - 22:00-23:00
DJane cHimera Rouge & DJane D’Mistique (FantasmAgoria Team, LT) - 23:00-1:00
DJ PiTer (Danse Macabre Team, PL) - electro-punk-glam-clash-disco-cave - 1:00-2:30
DJ ManieK (Danse Macabre Team, PL) - electronic black mess - 2:30-4:00
DJ Eugen (Gothic.com.ua, UA) - electro/ebm/tbm/ndh - 4:00-6:00

Piątek - 27.07

OFF Night - Zamek - start 18:00
Exiting Body Piercing (FR) - show - 18:00-19:00
SINusoid Squad (DJ MarKucH & DJ kobylinski - Think4Future Team, PL) - dark-electro-trance-999 stuff - 19:00-20:00
DJ Khimaira (Club Inferno Team, JP) - dark electro/terror ebm/harsh & rythmic noiz/dark trance - 20:00 - 21:15
C.H. District (PL) - live act - 21:25-22:15
DJ 4-got-10 (Forgotten Sunrise, Beats From The Vault Team, EE) - ebm/dark electro/techno -
22:15-23:45
DJ Leszek Rakowski (Fading Colours, PL) - dark psychedelic trance + Fireshow - 23:45-1:15
Navigator (PL) - live - 1:15-2:00

Electronic Terror - Industrial Night - Sorento - start 22:30
live acts - experimental electronic/idm/ambient/industrial
[haven] (PL) - 22:30-23:05 - 35 min
kobylinski (PL) - 23:25-0:05 - 40 min
hervy (PL) - 0:25-01:15 - 50 min
synta[xe]rror (PL) - 01:35-2:25 - 50 min
DJ noName (Postindustry.org, PL) - harsh electro/electro-industrial - 2:30-6:00

Devilish Jockeys Night - Hacjenda - start 23:00
DJ Angelo (d’Archangel, PL) - new romantic/alternative 80s/dm - 23:00-1:30
DJ Einar (Mordfabrik Team, Liverpool Club /Wroclaw/ Resident, PL) - electro hits/oldschool ebm/goth - 1:30-2:30
DJ Cute (Mordfabrik Team, PL) - dark-harsh electro/ebm - 2:30-3:30
DJ Serafin (S.D.G.E. Team, PL) - ebm/electro-industrial/80s - 3:30-4:30
DJ Rafaello (S.D.G.E. Team, PL) - dark-gothic-electro/synth-future-pop - 4:30-6:00

Sobota - 28.07

Concerts - Zamek - start 15:00
TEAR (CZ) - 15.00 - 15.25 - 25 min
THE ROYAL DEAD (JP) - 15.45 - 16.10 - 25 min
CATASTROPHE BALLET (DE) - 16.30 - 17.00 - 30 min
MIGUEL AND THE LIVING DEAD (PL) - 17.20 - 18.00 - 40 min
DIORAMA (DE) - 18.20 - 19.00 - 40 min
PRIDE AND FALL (NOR) - 19.20 - 20.20 - 60 min
SUICIDE COMMANDO (BE) - 20.40 - 21.40 - 60 min
DIARY OF DREAMS (DE) - 22.05 - 23.15 - 70 min
IAMX (UK) - 23.40 - 1.00 - 80 min

I:Am:BPM Night - Sorento - start 23:00
DJ Dobermann (Alternation.pl, PL) - electro-industrial/goa trance - 23:00-1:00
DJ Krto (B1 Radio, SK) & DJ Diablo (Blackeye.sk, SK) - electro/synth-pop/new wave/80s - 1:00-2:30
DJ Mort (Ona Valls Radio, ES) - ebm/electro-industrial/dark electro/future-pop - 2:30-3:30
DJane Evilly (Gothic.com.ua, UA) - ebm/tbm/dark electro/dark trance - 3:30-4:30
DJane Hellen (Gothic.ru, RU) - synth/future-pop/dark electro - 4:30-6:00

Vampires Night - Hacjenda - start 23:00
DJ StormSower (Vampiriada Team, PL) - gothic rock, cold wave, dark wave, ebm - 23:00-1:00
DJane Alcoholica (Vampiriada Team, PL) - gothic rock, dark wave, rock'n'roll - 1:00-2:30
DJ Jawil (Vampiriada Team, PL) - gothic rock, dark wave, gothic metal, new romantic, synth-pop - 2:30-4:30
DJ Daniel (UA) - tbc - 4:30-6:00

Niedziela - 29.07

Koncerty - Zamek - start 15:00
MASS KOTKI (PL) - 15.00 - 15.25 - 25 min
CEMETERY OF SCREAM (PL) - 15.45 - 16.10 - 25 min
DESDEMONA (PL) - 16.30 - 17.00 - 30 min
ANGELSPIT (AU) - 17.20 - 18.00 - 40 min
NFD (UK) - 18.20 - 19.00 - 40 min
FADING COLOURS (PL) - 19.20 - 20.20 - 60 min
THE LEGENDARY PINK DOTS (NL) - 20.40 - 21.40 - 60 min
MORTIIS (NOR) - 22.05 - 23.15 - 70 min
FRONT LINE ASSEMBLY (CA) - 23.40 - 1.00 - 80 min

Bats Night - Sorento - start 23:00
DJ De’Ath (Beyond The Veil Festival Team, UK) - gothic guitar music/post-punk/80s-90s-2k new wave/minimal electro/punk/psychobilly - 23:00-1:00
DJ Nerve69 (Miguel & The Living Dead, Old Skull Team, PL) - deathrock/post-punk/cold wave/goth'n'roll - 1:00-2:00
Betrayal (Deathcamp Project, PL) - post-batcave-goth-wave - 2:00-3:00
DJ Tyrant (Gothic.com.ua, UA) - gothic rock/post-punk/dark wave - 3:00-4:00
DJ NachtStalker Kaneda (Afera Radio, PL) - deathrock/batcave/cold wave/psychobilly/goth rock - 4:00-6:00

Assemb:eat:ly Night - Hacjenda - start 23:00
DJ Carl & DJ Absinth (Shortcut/Gloomy Night Team, PL) - goth/new romantic/retro/80s - 23:00-1:30
DJ Metalhammer (Alte Fabrik Club /Ebersbach/ Resident, DE) - ebm/electro-industrial/tbm/future-pop/darkwave/80s - 1:30-3:00
DJ H_12 (hervy, Temple of Goths Team, PL) - tbm/dark-club/electro-clash/trance - 3:00-4:30
DJ Sthilmann (Mercury Radio, Electrofobia Team, PL) - electro/trance/electro-industrial/future-synth-pop - 4:30-6:00
Komentarze
SCHWEIGENDE : ale my nadal mówimy/piszemy o wafelkach? 8O o takich słodkich, kruchyc...
minawi : O moje "zasÓwanie" już ty się Pasek nie martw 8) Lepiej martw...
minawi : No co wy, dziewczyny, przecież Pasek jest znany z tego że jest silny w "z...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły