Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Nowy singiel NuN do zakupienia w internecie

Nowy podwójny singiel polskiej electro-popowej grupy NuN wydany przez szwedzką niezależną wytwórnię Substream Records będzie można zakupić w internecie. Singiel zawiera utwór "Burn" w wersji Radio Edit oraz oryginalną wersję nagrania "Here 4U" utrzymanego w konwencji future-popu, także dostępnego w wersji Infinite Beat Mix. Oba nagrania znalazły się na debiutanckim albumie duetu NuN, "Sunlight", wydanego przez wytwórnię Substream Records w 2005 roku.
Utwór "Here 4U" poddany został także obróbkom i remiksom w stylu trance, downtempo przez: People Theatre, BKR, Safoo, Helm i Side Liner. Wersje te również udostępniono na podwójnym singlu. "Here 4U/Burn" można zakupić na iTunes lub pod adresem www.substream.se

Nagranie "Burn" ukazało się również na składance "Future Clash". Oprócz utworu NuN na albumie znalazły się utwory takich sław jak Zombie Girl czy Dirty Princess. Rok ubiegły to niekończące się pasmo sukcesów. Duet dostąpił zaszczytu występu m.in. na festiwalu Arvika Festival w Szwecji obok takich gwiazd jak Combichrist, Mesh, Nitzer Ebb i KMFDM. Jesienią 2006 roku grupa koncertowała w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Polsce wspólnie z zespołami Iris, Minerve, Camouflage i Lowe.

Oficjalna strona internetowa: www.nunelectro.com
MySpace: www.myspace.com/nun
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły