Ohlsson
Zadra
Video :

Northern Plague - Scorn the Idle

Northern Plague, Scorn the Idle, Man of Glass, black metal, death metal

Po trzech latach od debiutu, polskie death / black metalowe Northern Plague wydaje swój drugi album “Scorn the Idle”. Z tej okazji kapela udostępniła nowego singla. “Scorn the Idle” ukaże się jako wydawnictwo niezależne na przełomie lipca i sierpnia tego roku. Lyric video do utworu “Man of Glass” zostało stworzone przez perkusistę zespołu - Damyena. 

Okładka albumu to grafika rosyjskiego artysty Vergvoktre, który w swych pracach przemyca niepokojące, surrealistyczne wizje człowieka.

“Scorn the Idle” to efekt sesji nagraniowej w Sound Division Studio pod okiem Filipa Hałuchy (Vesania). Za miks i mastering odpowiada natomiast Arkadiusz “Malta” Malczewski (Behemoth, Hate, Decapitated). Album składa się z 9 zróżnicowanych stylistycznie utworów, w których odnajdą się zarówno fani death jak i black metalu.

Utwór “Man of Glass” opowiada historię spotkania z człowiekiem, który pod pozorem dobrych intencji, wywiera totalnie destrukcyjny wpływ na twoje życie. Wykorzystując półprawdy, fałszywą przyjaźń, niedopowiedzenia i maskaradę, doprowadza cię do punktu, z którego nie ma już odwrotu.

Tracklista:

01. Blindsight

02. Rites of the Devourer

03. Crown for Fools

04. The Day After

05. Man of Glass

06. Vainglory Altar

07. Workphetamine

08. Drowned

09. Prison of Forms

Wydawca: Northern Plague (2017)

Northern Plague - Man of Glass
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły