Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Video :

Nocny Kochanek zaprasza na... Noc z Kochankiem

Nocny Kochanek, Noc z Kochankiem, metal, heavy metal

Dym, ogień, fajerwerki, młyn pod sceną i hewi metal. Strach pomyśleć, co jeszcze zarejestrowały 3 lutego kamery w warszawskiej Progresji. Wówczas, komplet publiczności wraz z Nocnymi Kochankami bawił się na kolejnym wyprzedanym koncercie promującym drugi album grupy „Zdrajcy Metalu”. 28 września zebrany materiał ukaże się w postaci pierwszego autorskiego DVD zespołu pod znamiennym tytułem „Noc z Kochankiem”.

Preorder wydawnictwa fani mogą zamawiać już od 28 sierpnia na stronie: https://sklep.nocnykochanek.pl/produkt/noc-z-kochankiem/, a żeby nie kupowali kota w worku zespół przygotował zapowiedź materiału w postaci nieprzypadkowego utworu „Dziabnięty”, który idealnie obrazuje atmosferę koncertu. Wszystkie piękne dziewczyny, a w szczególności mało urodziwych chłopów – na spędzenie wspólnej nocy, zaprasza grupa Nocny Kochanek.

Na płycie znajdziemy zapis całego lutowego koncertu zarejestrowanego w klubie Progresja. Zespół wykorzystał najlepszą możliwą technikę sceniczną i oświetleniową, co czyni występ jeszcze bardziej wyjątkowym. Podczas koncertu nie zabrakło najbardziej znanych utworów Nocnego Kochanka takich jak „Poniedziałek”, „Pierwszego nie przepijam”, „Zaplątany”, „Dziewczyna z kebabem” i oczywiście hymnu zespołu – „Minerału Fiutta”.

Oprócz płyty DVD, wydawnictwo będzie zawierało także CD ze wszystkimi utworami zagranymi podczas „Nocy z Kochankiem” w wersji audio. Z kolei materiał w jakości FullHD w wersji cyfrowej będzie dostępny do pobrania na stronie https://sklep.nocnykochanek.pl/produkt/noc-z-kochankiem/.

Na „Noc z Kochankiem” fani musieli czekać aż 8 miesięcy, jednak w tym czasie Nocny Kochanek nie odpoczywał. Chłopaki zdążyli zagrać wyjątkowy koncert na Dużej Scenie Pol'and'Rock Festival, gdzie zgromadzili rekordową publiczność i odebrali z rąk Jurka Owsiaka nagrodę „Złotego Bączka”. W międzyczasie zakończyła się także trasa koncertowa promująca Złoty Album OLiS „Zdrajcy Metalu” złożona z 97 koncertów, spośród których aż 63 było wyprzedanych oraz ukazała się aranżacja utworu „Tribute” grupy Tenacious D wraz z klipem, który zaliczył już swój pierwszy milion wyświetleń w serwisie youtube.com.

Kiedy fani zespołu będą po raz kolejny przeżywać „Noc z Kochankiem”, zespół wejdzie do studia, aby nagrać trzecią płytę studyjną, której premie planują na styczeń 2019. Zespół podkreśla, że tematyka utworów na nowym wydawnictwie może być trochę inna niż do tej pory, jednak grupa niezmiennie czerpie inspiracje z życia i śpiewa o miłości.

Nocny Kochanek - Noc z Kochankiem DVD/CD - 49.99 - wersja fizyczna do kupienia na stronie sklep.nocnykochanek.pl oraz w sklepach w całej Polsce - dostępna w preorderze od 28.08.2018

Nocny Kochanek - Noc z Kochankiem FULLHD - 39.99 - wersja elektroniczna do pobrania ze strony sklep.nocnykochanek.pl - dostępna od 28.09.2018

Nocny Kochanek - Noc z Kochankiem FLAC - 29.99 - wersja elektroniczna do pobrania ze strony sklep.nocnykochanek.pl - dostępna od 28.09.2018

https://youtu.be/JGfpM-cIx40

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły