Lem
Anotherland
Muzyka :

Naturalnie Mazury Music & More Węgorzewo 2017

Naturalnie Mazury Music & More Węgorzewo 2017, rock, metal

Fundacja Zatrzymać Czas na dobre chce się zadomowić w Węgorzewie z festiwalem rockowym. Po tegorocznej, skromnej reaktywacji węgorzewskiego rockowiska, trwają prace organizacyjne nad przyszłoroczną edycją Naturalnie Mazury Music & More.  Festiwal, tym razem w wersji 3-dniowej odbędzie się w pierwszy weekend lipca 2017 roku, w dniach 7-9 (piątek – niedziela). Od 1 listopada br. zgłoszenia zaczęły nadsyłać pierwsze zespoły konkursowe. Festiwal odbędzie się na terenie węgorzewskiej jednostki wojskowej, i tam też wystąpią wszystkie zespoły – konkursowe i gwiazdy. 

Przewidywane jest pole namiotowe, podobnie jak w roku 2016. Pierwsze nazwy potwierdzonych zespołów padną tuż po nowym roku. Na festiwalu wystąpią wyłącznie polskie zespoły, a od 5 grudnia br. co tydzień można próbować wygrać karnety na festiwal – konkurs na stronie internetowej festiwalu.

Trwa nabór zespołów konkursowych na przyszłoroczną edycję Naturalnie Mazury Music & More Węgorzewo 2017. I etap konkursu polega na zgłoszeniu się na adres organizatora  poprzez wysłanie wypełnionej karty zgłoszenia i dwóch utworów muzycznych. wegorzewo@NaturalnieMazury.com

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły