Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Muzyka :

Hey - Fayrant Tour 2017

Hey, Fayrant Tour, Good Taste Productions

Z jakże wielką przyjemnością pragnę ogłosić, że zespół, na którym wychowywały się niezliczone ilości Polaków obchodzi swoje 25-lecie. Chodzi oczywiście o szczeciński Hey.
Z racji tej rocznicy Kasia Nosowska i spółka wraz z agencją Good Taste Productions zorganizowała trasę koncertową, obejmującą 7 polskich miast. Owa trasa nazywa się: Fayrant Tour. "Przez te 25 lat wydaliśmy 18 płyt, zagraliśmy niezliczoną liczbę koncertów praktycznie w każdym zakątku Polski. Odwiedziliśmy trzy kontynenty, choć jeden niekoniecznie muzycznie.

Liczby piosenek nawet nie zliczymy, gdyż kończą się nam palce w zespole" - czytamy.


"Chcielibyśmy to wszystko jakoś podsumować, spiąć w klamrę, zebrać w dwa tomy. To przecież dzięki wam mieliśmy siłę i ochotę na stworzenie tego wszystkiego, co udało nam się nagrać i zaśpiewać. Jak świętować, to tylko z wami" - dodają.


"Fayrant Tour" to siedem koncertów "wyjątkowych, wspominkowych, przekrojowych, a przede wszystkim emocjonalnych". Muzycy zapowiadają gości specjalnych, przeboje i "rzeczy zapomniane, a specjalnie na tę imprezę wyciągnięte z dna szuflady". Po takich zapowiedziach wygląda na to, że będziemy świadkami nie lada muzycznej uczty.

Szczegóły trasy:
24 listopada - Warszawa, Torwar
25 listopada - Szczecin, Arena Azoty
26 listopada - Wrocław, Hala Orbita
2 grudnia - Poznań, Hala Arena
3 grudnia - Gdańsk, Ergo Arena
6 grudnia - Kraków, Tauron Arena
8 grudnia - Katowice, Spodek.Bilety na poszczególne koncerty można nabyć za pośrednictwem: www.goodtaste.pl, www.bilety24.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.biletin.pl, www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl oraz w sklepach sieci Empik, Saturn, Media Markt i Media Expert

Organizator: Good Taste Productions, Hey.

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły