Paradoks
Ohlsson
Muzyka :

Moonspell da 3 koncerty w Polsce już niebawem

Moonspell, Carnal, Fernando Ribeiro, gothic metal, metal, rock, gothic rock,

Knock Out Productions z ogromną przyjemnością prezentuje 3 koncerty największego metalowego zespołu z Portugali, Moonspell. Ta niezwykle lubiana w Polsce grupa zagra w październiku w Krakowie, Wrocławiu i Gdańsku. Jako suporty zagrają 3 zespoły z naszego kraju: Carnal, The Sixpounder oraz Salviction.

MOONSPELL (Portugalia) Metal
Genialna załoga z Portugalii pod niezmiennym dowództwem fantastycznego Fernanda Ribeiro zajmuje w sercach polskich fanów miejsce szczególne. A i sami muzycy nie raz podkreślali, że wizyta w Polsce jest dla nich zawsze miłym i wyjątkowym przeżyciem. Istniejący już ponad 20 lat zespół gościł nad Wisłą wielokrotnie, za każdym razem zachwycając metalową brać unikatowym połączeniem black metalu, folku, doomu, rocka gotyckiego, death metalu z niezwykle inteligentnymi tekstami pasjonującego się filozofią, historią, poezją i okultyzmem Ribeiro, którego jednym z ulubionych pisarzy jest Polak, Stefan Grabiński, autor genialnych "Niesamowitych opowieści". Podczas kolejnej wizyty nad Wisłą Moonspell będzie promować wydany w 2012 roku podwójny krążek "Alpha Noir / Omega White".
http://www.facebook.com/moonspellband
http://www.youtube.com/watch?v=egK4GnkruYA

Carnal (Polska) Doom / Death-metal:
Doskonale znany kwintet, który za swoją bazę ma stolicę, ale powstał w Żurominie. Carnal jest w wieku gimnazjalnym, w 2013 roku stuknęło mu 14 lat. Muzycznie łączy elementy doomu i death metalu. Zespół na koncie ma trzy duże płyty, dwa single i demo. Ostatni album Carnal pochodzi z 2009 roku i nosi tytuł "Re-Creation". Kapela zaliczyła między innymi dwie Metalmanie, mini-trasę po Bałkanach, parę niesławnych HunterFestów. Supportowała takich tuzów jak Paradise Lost, In Flames, czy Life Of Agony. Główną postacią Carnal jest wokalista Robert Gajewski, który poza zdzieraniem gardła w kapeli, od lat znany jest też jako organizator koncertów i prowadzący audycje radiowe poświęcone mocnej muzyce.
https://www.facebook.com/pages/Carnal

The Sixpounder (Polska) Groove-Metal:
Kapela istnieje od 2008 roku i od samego początku pisała kawałki, w których było mnóstwo energii, ale też luzu, fajnej rozrywki, mrugania okiem do odbiorcy. Taki The Sixpounder pozostał, taka jest jego muzyka na debiutanckiej płycie "Going To Hell? Permission Granted!", którą przyjęto entuzjastycznie. I pewnie nie zmieni się na krążku drugim, który czeka na swoją premierę. Dodajmy jeszcze, że The Sixpounder to pięciu kolesi ukrywających się pod ksywkami: Frantic Phil (wokal), Paul Shrill (gitara), Jar O'Big Botom (gitara basowa), Mike Noodle (gitara prowadząca) oraz Jeff Vader (perkusja). Oraz to, że w 2010 roku kapela wygrała polską edycję Wacken Metal Battle, a dzięki temu zagrała na najbardziej prestiżowym metalowym festiwalu na świecie – Wacken Open Air.
http://www.thesixpounder.com/
http://www.youtube.com/watch?v=Ft-6R7gJYEA

Zagrają:
MOONSPELL (Portugalia) Metal
+
Carnal, Sixpounder (Kraków) 26.10
Carnal, Sixpounder (Wrocław) 27.10
Carnal, Salviction (Gdańsk) 28.10
 
Klub: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Data: 26 października 2013 (sobota)

Klub: Wrocław @ Alibi, ul. Grunwaldzka 67
Data: 27 października 2013 (niedziela)

Klub: Gdańsk @ B90, ul. Doki 1
Data: 28 października 2013 (poniedziałek)
Wejście: 18.30 Start: 19.00

Kraków & Wrocław:
Bilety: 75 zł (przedsprzedaż), 85 zł (w dniu koncertu).
Bilety kolekcjonerskie są dostępne na naszej stronie:
http://knockoutprod.net/site/bilet/moonspell-support-wroc%C5%82aw
http://knockoutprod.net/site/bilet/moonspell-support-krak%C3%B3w
Bilety można nabyć także w stałych punktach sprzedaży (min. TicketPro, E-Bilet, Biletin, Eventim).

Bilety na koncert w Gdańsku kosztują:
65 zł w przedsprzedaży i 80 zł w dniu koncertu. Można je kupować pod tym linkiem:
http://tickets.soundrive.pl/pl/

Zaprasza Knock Out Productions.                 
http://www.knockoutprod.net/
https://www.facebook.com/productions.knock.out

Komentarze
Hireek : :)
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły