Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Meshuggah już za kilka dni w Polsce

Agencje koncertowe Knock Out Productions oraz Go-Ahead przypominają, że zespół Meshuggah przyjedzie do Polski na dwa koncerty. 24 kwietnia Szwedzi wystąpią w Warszawie w klubie Progresja, a dzień później tj. 25 kwietnia, w Krakowie w klubie Kwadrat. Gościem specjalnym na całej europejskiej trasie będzie Decapitated.

Każdy, kto interesuję się mocną muzyką alternatywną, musiał zetknąć się z Meshuggah. Mało jest bowiem bandów, które są w stanie wymyślić „coś nowego” w metalowej muzyce… a Meshuggah jest zdecydowanie jednym z nich! Styl grania Szwedów stał się nawet podstawą ukucia terminu określającego nowy podgatunek muzyki metalowej: „djent”! Magazyn „Rolling Stone” umieścił Meshuggah w rankingu „10 Most Important Hard and Heavy Bands”. Do inspiracji twórczością zespołu przyznają się muzycy z takich grup jak Tool czy Porcupine Tree. Ostatnio w Polsce Meshuggah gościła na Off Festiwalu. Tym razem zaprezentują się w swoim żywiole: w ramach koncertów klubowych.
www.meshuggah.net

Bardzo miło nam poinformować, że nasza rodzima ekipa z Decapitated została zaproszona na całą trasę Meshuggah, więc oczywiście zobaczymy ich w Krakowie i Warszawie. Nikomu w naszym kraju nie trzeba przedstawiać za bardzo tego zespołu więc po prostu radzimy się nastawić na to co najlepsze w technicznym, będącym na światowym poziomie death-metalu.
www.decapitated.pl

Więcej informacji znajduje się w naszym kalendarium.
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły