Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Video :

Lunatic Soul - Fractured

Lunatic Soul, Fractured, Mariusz Duda, Riverside

6 października 2017 roku ukaże się nowy, piąty album Lunatic Soul, zatytułowany "Fractured". Pod szyldem Lunatic Soul kryje się lider Riverside, multiinstrumentalista i wokalista Mariusz Duda. Zespół zaprezentował okładkę, tracklistę oraz klip do utworu tytułowego, "Fractured". Album "Fractured" to 8 premierowych kompozycji, które mówią o stracie, zmianach, walce oraz próbie przetrwania w nowej rzeczywistości.

 

Mariusz Duda tak opisuje swoje najnowsze dzieło:

"Muzyka na "Fractured" zainspirowana jest wydarzeniami, jakie miały miejsce w moim życiu w 2016, oraz wszystkim tym, co ostatnio dzieje się wokół nas i sprawia, że zaczynamy odwracać się od siebie i dzielić na jednych i drugich, lepszych i gorszych. To najdłużej nagrywany i najbardziej dopieszczony album w mojej karierze. Płyta ma większy rozmach i jest dużo bardziej wyrazista niż poprzednie albumy Lunatic Soul. Zaryzykuję stwierdzenie, że to najbardziej oryginalny muzycznie album, jaki wyszedł spod mojej ręki. Udało mi się na nim w jedną spójną całość połączyć wiele muzycznych światów, a w tekstach zawrzeć głównie to, co miało i wciąż ma dla mnie największe znaczenie, przez co „Fractured” jest też albumem najbardziej dla mnie osobistym".

 

Tracklista:

 

01. blood on the tightrope

02. anymore

03. crumbling teeth and the owl eyes

04. red light escape

05. fractured

06. a thousand shards of heaven

07. battlefield

08. moving on

Wydawca: Mystic Production (2017)

 

Album "Fractured” będzie dostępny od 8 października jako CD + singiel z autografem, 2 LP, CD digibook + singiel z autografem + koszulka oraz 2LP + koszulka.

Lunatic Soul - Fractured

 

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły