Ohlsson
Castle Party 2018
Muzyka :

Lowe - Berlin Night Express

Od wydania drugiej płyty długogrającej electropopowego Lowe - "Kino International" minęło już 1,5 roku. W kwestii promocji owego albumu Szwedzi postawili na dosyć bierną formę wypuszczając przez ten dość długo okres jedynie skromnego singla, sztuk 1 - "A 1000 Miles". Kiedy wszystkie znaki na niebie wskazywały, że fani grupy nie doczekają się już kolejnego promo-nagrania, Lowe w typowy dla siebie sposób zaskoczyło informacją: "Berlin Night Express drugim singlem". Wiadomo, że do kompozycji powstał niezwykle stylowy czarno-biały klip obrazujący nocne życie w Berlinie AD 1927 (link w rozszerzeniu). Szczegóły singla w środku newsa.
"Berlin Night Express" wypuszczony został głównie w celu kontynuowania promocji ostatniej płyty Lowe jak i połączonej z nią trasy koncertowej. Szwedów znaleźć można teraz gdzieś w Europie (przed nimi jeszcze m.in. Rumunia, Ukraina i Bułgaria gdzie zaprezentowany zostanie premiery kawałek "Mirage").

Wiadomo, że na singlu znajdzie się m.in. rozwinięta wersja pierwszego promo-nagrania "A 1000 Miles" oraz efekt współpracy z jedną z wokalistek szwedzkiego West End Girls (projektu zapatrzonego w Pet Shop Boys) Isabelle Erkendal.

Klip obejrzeć można tutaj.

Oficjalna strona internetowa: www.lowe.st
MySpace: www.myspace.com/lowe01
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły