Paradoks
Castle Party 2018
Muzyka :

Legion Of The Damned - Feel The Blade

Holendrzy z thrash/death metalowej formacji Legion Of The Damned, która trzy lata temu powstała na gruzach grupy Occult, zdecydowała się wskrzesić ich piąty longplay "Elegy For The Weak" z 2004 roku. Wytwórnia Massacre Records premierę tego retrospektywnego wydawnictwa ustaliła na 4 stycznia 2008 roku. Na swojej oficjalnej stronie grupa umieściła wyjaśnienie dla zdezorientowanych fanów:
"Dostajemy dużą ilość wiadomości e-mail od fanów, którzy ciągle pytają nas o "nowy album", dlatego odpowiadamy: nie, to nie jest nowy album tylko reedycja, na którą zdecydowaliśmy się z prozaicznego, finansowego powodu. Wielu z was myśli pewnie, że wzięliśmy kilka starych utworów Occult żeby nagrać je ponownie, ale to nie do końca tak. "Feel The Blade" to album, który Occult wydała w 2004 roku pod nazwą "Elegy For The Weak". Jako zespół uważamy, że ta płyta wyjątkowo przynależy do kategorii, w której funkcjonuje Legion Of The Damned. Oprócz zremasterowanych nagrań "Feel The Blade" zawierać będzie 2 nowe kawałki i utwór tytułowy, plus 127 minutowy bonus w postaci DVD. Krążek pojawi się w 3 wersjach: zwykłej, limitowanej digipack z DVD oraz ekskluzywnej edycji w ograniczonym nakładzie 1000 egzemplarzy, które będą dostępne wyłącznie za pośrednictwem Amazon.com. Cieszymy się, że "Elegy For The Weak" ponownie ujrzy światło dzienne i w końcu każdy będzie mógł ją mieć. Poza tym z chwilą, gdy te utwory zostaną wcielone w szeregi Diabelskich Legionów będziemy mogli je znowu grać na koncertach."
Legion Of The Damned, w składzie Richard Eibisch (gitara elektryczna), Maurice Swinkels (wokal), Harold Gielen (gitara basowa) i Erik Fleuren (perkusja) jak dotąd posiada w dorobku dwa albumy: Sons Of The Jackal (2007) i Malevolent Rapture (2006).

Tracklista:

01. Nuclear Torment
02. Nocturnal Predator
03. Slaughtering The Pigs
04. Slut Of Sodom
05. Feel The Blade
06. Expire
07. Warbeast
08. Disturbing The Dead
09. Obsessed By The Grave
10. Reapers Call
11. Last Command (Bonustrack)
12. Mask Of Terror (Bonustrack)
13. Chronic Infection (Bonustrack)

Źródło: oficjalna strona zespołu oraz MySpace
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły