Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Muzyka :

Krabathor, Det Gamle Besatt, Offence - potrójne release party w Chorzowie

Krabathor, Det Gamle Besatt, Offence, Nuclear Vomit, Noise Dicks, Anthem, black metal, death metal, metal, Hypnos

6 czerwca w chorzowskiej Leśniczówce będzie miało miejsce wydarzenie z okazji ukazania się trzech wyjątkowych albumów: Krabathor "Lies + The Rise Of Brutality"/ "Orthodox + Mortal Memories" (limitowany do 500 sztuk ekskluzywny Digipak, Mad Lion Records), Det Gamle Besatt "Caerimonia Diabolus" (CD, Seven Gates Of Hell) oraz Offence "R.A.W." (CD, Mad Lion Records). Gościem specjalnym event'u będzie czeska death black metalowa torpeda Hypnos, w której składzie występują muzycy Krabathora - legenda sceny czeskiej Bruno (wokal, bas) oraz jego wierny, równie wybitny, współtowarzysz Pegas (perkusja). 

Hypnos ma za sobą niezwykle udane europejskie tournee u boku Amon Amarth (Deceiver Of The Gods Tour), które skrystalizowało i wzmocniło grupę tworząc przy okazji nową jakość. Będzie ją można chłonąć podczas tego koncertu! Sądząc po zainteresowaniu re-edycją albumów Krabathora, będzie to równocześnie jedna z niewielu okazji, aby nabyć to prestiżowe wydawnictwo.

Det Gamle Besatt na pewno przypadnie do gustu zwolennikom kultowego KAT'a - klimatyczne, polskie teksty oraz ten charakterystyczny black metalowy feeling to walory tego zespołu. 

Offence to załoga, która jest znana w podziemiu ze swojego bezkompromisowego podejścia do muzyki i otoczenia. Jeśli spodziewacie się po ich albumie "R.A.W." czułości, melodii, motyli w brzuchu i tego typu bzdur, to już możecie poprosić barona Münchhausena o lot w wybranym przez siebie kierunku (bez możliwości powrotu oczywiście). Offence to bezkompromisowa jatka dla zwolenników old school'owego death metalu spod znaku Asphyx, Entombed, czy też wczesnego Death.

Dopełnieniem Święta będą folklorystyczne występy zespołów:

Nuclear Vomit - jak zwykle "wykwintni" do bólu, w pocie czoła pracujący nad swoim trzecim albumem "Chlew".

Noise Dicks - hałasujący że ho! ho! i promujący swój "Relikt".

Anthem - zaciekle walczący o swój, niedawno wydany pod sztandarem Mad Lion Records, debiut pod tytułem "Phosphorus".

6 czerwca, godzina 19:00

Leśniczówka Rock'n'Roll Cafe

Al. Muzyków 1, 41-500 Chorzów

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły