Ohlsson
Paradoks
Muzyka :

Koncert Black Label Society już jutro

Jutro w warszawskiej Stodole na wszystkich miłośników gitarowego grania czeka wspaniała uczta muzyczna. W środę, 9 marca Zakk Wylde wraz ze swoim zespołem zagra jedyny koncert w naszym kraju w ramach trasy Berzerkus Tour. Black Label Society będą promować swój najnowszy krążek - "Order Of The Black". Pojawią się na deskach Stodoły w towarzystwie Brytyjczyków z formacji Godsized oraz nasi krajanie z J.D. Overdrive. Koncert rozpoczyna się o godzinie 19:30, natomiast bramy klubu otworzą się o godzinę wcześniej. Organizatorem koncertu jest agencja Metal Mind Productions.
Zakk Wylde i jego formacja mają już na koncie blisko 2 mln sprzedanych płyt na całym świecie. Sam Wylde uważany jest za fenomenalnego gitarzystę i zarazem jednego z najlepszych specjalistów w swoim fachu. Jako jedyny artysta, poza Jimi Hendrixem, posiada wzmacniacze Marshalla sygnowane swoim nazwiskiem.

Zakk rozpoczął swoją karierę w 1986 roku, kiedy w wieku 19 lat dołączył jako gitarzysta do Ozzy'ego Osbourne'a. Wkrótce okazało się, że radzi sobie znakomicie nie tylko z gitarą, ale także i z komponowaniem nowych utworów. Współpracował z Osbournem m.in. przy płytach "No Rest For The Wicked", "No More Tears" czy "Ozzmosis". Artysta wydał także jeden krążek z projektem Pride & Glory, album solowy, ale przede wszystkim nagrywa płyty z grupą Black Label Society.

Zespół zadebiutował w 1999 roku wydawnictwem "Sonic Brew". Do tej pory ukazało się 8 studyjnych płyt Black Label Society, z czego ostatnia - "Order Of The Black", wydana została w sierpniu tego roku. Sam Zakk Wylde zapewniał, że  jest to  "najcięższy i najseksowniejszy" materiał w historii grupy. Album nagrano w składzie: Will Hunt (perkusja), John DeServio (gitara basowa), Nick Catanese (gitara) oraz naturalnie sam mistrz ceremonii - Zakk Wylde. Zespół gościł w naszym kraju tylko jeden raz, w czerwcu 2005 roku, i zagrał wówczas niezapomniane show w warszawskiej Stodole. I tym razem na pewno nie zabraknie emocji, ani dobrego gitarowego grania, zapraszamy!

Jako support zaprezentuje się  formacja Godsized. Wprawdzie zespół ten ma na koncie tylko EP-kę zatytułowaną “Brothers in Arms”, ale został uznany największą nadzieją angielskiej sceny metalowej.

Wszelkie informacje o sprzedaży biletów:
tel. 032/205 25 00 (wew. 101), email: koncerty@metalmind.com.pl, www.metalopolis.pl, www.metalmind.com.pl Sprzedaż wysyłkowa: 032/205 25 00 (wew. 187), shop@metalopolis.com.pl, www.metalopolis.pl

Bilety do nabycia na stronach: www.metalopolis.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ticketonline.pl, www.ebilet.pl, www.ticketportal.pl, www.kupbilet.pl

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły