Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Imprezy :

Koncert Satyricon już jutro w Progresji

Satyricon, Progresja, Norwegia, Warszawa, koncert, The Dawn of a New Age 2015, Oslo Faenskap​, Vredehammer​, Satyr, Frost

Jutro na scenie warszawskiej Progresji zagra jedna z noweskich legend black metalu - Satyricon. Koncert odbędzie się w ramach trasy ‘The Dawn of the New Age 2015’, co zbiega się z premierą albumu ‘Satyricon – Live At The Opera’. Małe przypomnienie o tym, co Satyr powiedział na temat trasy:"Nie koncertujemy zbyt dużo, więcej czasu spędzamy w naszym studiu i dawno nie czuliśmy się tak dobrze z naszą muzyką. W 2015 roku będziecie świadkami powstania nowego Satyricon, zespołu, który odrzuca typowe mechanizmy obecnego rynku muzycznego.

Nie zagłosujecie na kawałki, które chcecie usłyszeć, ale jeśli gracie na instrumencie w miarę dobrze, to możecie z nami jammować na scenie. Tak! Ta trasa to przede wszystkim scementowanie więzi z naszymi fanami. I być może okaże się naszą najlepszą.’ – tak Satyr Wongraven przedstawia nadchodzące europejskie wojaże.

Rozkład jazdy:
Drzwi 19:00
Oslo Faenskap 19:30
Vredehammer 20:15
Satyricon 21:15

Bilety są jeszcze dostępne w cenie 79zł, pod tym linkiem http://www.pwevents.pl/pl/bilety,1,220.html (odbiór na bramce). W dniu koncertu 20zł drożej.

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły