Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Nowy album Black Label Society od poniedziałku w sklepach

Już w najbliższy poniedziałek (11 września 2006) na rynku ukaże się długo oczekiwana płyta kapeli mistrza gitary - Zakka Wylde'a! - Black Label Society - "Shot To Hell".
Na krążku, do produkcji którego swą rękę przyłożył sam Michael Beinhorn (Soundgraden, Ozzy Osbourne, Red Hot Chili Peppers), znajdzie sie aż 13 utworów.
Black Label Society ma obecnie na koncie ponad 1,4 mln sprzedanych płyt na świecie. Wylde, uważany jest za fenomenalnego gitarzystę, obecnie jednego z najlepszych na świecie. Jako jedyny artysta, poza Jimi Hedndrix'em, posiada wzmacniacze Marshalla, sygnowane swoim nazwiskiem.
Ostatni studyjny krążek BLS - "Mafia" zadebiutował w marcu 2005 roku na miejscu 15 w podsumowaniu Billboard Top 200 Album chart oraz jak no1 na Top Independent Albums chart.

Zakk swoją karierę rozpoczął w wieku 19 lat, kiedy (w 1986) roku dołączył jako gitarzysta do Ozzy'ego Osbourne'a. Wkrótce okazało się, że nie tylko znakomicie radzi sobie z gitarą, ale też i z komponowaniem nowych utworów. Współpracował on z Osbournem przy takich topowych płytach jak np "No Rest For The Wicked", "No More Tears" czy "Ozzmosis" i wydał także 1 krążek z projektem Pride & Glory, 1 album solowy i 7 płyt z Black Label Society.

Lista utworów:
1. Concrete Jungle
2. Black Mass Reverends
3. Blacked Out World
4. The Last Goodbye
5. Give Yourself To Me
6. Nothing's The Same
7. Hell Is High
8. New Religion
9. Sick Of It All
10. Faith Is Blind
11. Blood Is Thicker Than WATER
12. Devil's Dime
13. Lead Me To Your Door

zródło : Metal Mind Productions

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły