Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2018
Muzyka :

Klangstabil - Math And Emotion

31 października z nową płytą zamelduje się duet Klangstabil. Krążek zatytułowany "Math And Emotion" nagrywany był od 2005 roku, jego główną tematyką jest powstała wiele wieków temu gra w szachy, którą muzycy niemieckiego tandemu skutecznie zarazili się przez ostatnie trzy lata. Jak mówią: "Szachy stały się dla nas najlepszą metodą na przezwyciężenie życiowej rutyny towarzyszącej nam od dłuższego czasu. Ta gra nie jest dla nas jedynie antidotum na zabicie czasu, to idealny sposób na zmierzenie się z samym sobą". "Math And Emotion" ukaże się pod skrzydłami MHz Records.
Jak dodaje duet istotę szachów oddaje tytuł krążka - matematyka i emocje, to one pozwoliły niemieckiej dwójce rozgryźć zasady tej pasjonującej gry.

Szczególny charakter płyty, prócz jej tematyki oddaje także muzyka - dzięki dopracowanej rytmice, ukrytym dźwiękowym detalom i starannie budowanemu napięciu będziemy mogli poczuć się jak zaangażowany w kolejny ruch szachista.

Koncept album dostępny będzie w formie tradycyjnego krążka CD jak i wersji limitowanej do której dołączony zostanie t-shirt, art-print oraz zestaw do gry w szachy. Pełen zestaw "Math And Emotion" ukaże się pod skrzydłami MHz Records.

Tracklista:

01. The Square Root Of One
02. Perdere Per Vincere (The Italian Opening)
03. Love Has Too Much Audience
04. Fighting Colours
05. Gridami
06. Hanham vs. Steinitz
07. Lauf, Lauf!
08. Good Night Kingdom
09. Beziehungsohr
10. Twisted Words

Oficjalna strona internetowa: www.klangstabil.com
MySpace: www.myspace.com/klangstabil
Komentarze
kontragekon : Wszystko fajnie, ale tę płytę mam od 16 października, bo wtedy była j...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły