Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Muzyka :

John Carpenter opublikował utwór z Halloween Kills

muzyka elektroniczna, muzyka filmowa, horror, slasher, thriller, John Carpenter, Cody Carpenter, Daniel Davies, film, ścieżka dźwiękowa, Halloween

Amerykański filmowiec John Carpenter udostępnił do przesłuchania "Michael's Legend" - kolejny fragment ścieżki dźwiękowej do "Halloween Kills". Muzykę do oczekującego na kinową premierę slashera stworzył z Codym Carpenterem i Danielem Daviesem, z którymi współpracował już m.in. przy poprzednim obrazie ze słynnej serii.

John Carpenter znany jest przede wszystkim jako reżyser takich horrorów i filmów science fiction z lat 70. i 80. jak "Halloween", "Mgła", "Ucieczka z Nowego Jorku", "Coś" i "Oni żyją". Wielokrotnie zajmował się też pisaniem scenariuszy i muzyki.

"Halloween Kills" to bezpośrednia kontynuacja filmu "Halloween" z 2018 r. Trylogię zamknąć ma "Halloween Ends".

Główną rolę w "Halloween Kills" zagrała Jamie Lee Curtis, ponownie wcielająca się w Laurie Strode. Jako reżyser powrócił David Gordon Green, z którym scenariusz napisali Danny McBride i Scott Teems. John Carpenter pełnił obowiązki jednego z producentów wykonawczych, a także - razem ze swoim synem Codym Carpenterem i chrześniakiem Danielem Daviesem - jest twórcą ścieżki dźwiękowej.

Polską premierę kinową "Halloween Kills" zaplanowano na 22 października 2021 r. Ścieżka dźwiękowa ma się ukazać tydzień wcześniej.

Tracklista:

01. Logos Kill
02. Halloween Kills (Main Title)
03. The Myers House
04. First Attack
05. Stand Off
06. Let It Burn
07. He Appears
08. From the Fire
09. Strodes at the Hospital
10. Cruel Intentions
11. Gather the Mob
12. Rampage
13. Frank and Laurie
14. Hallway Madness
15. It Needs to Die
16. Reflection
17. Unkillable
18. Payback
19. Michael's Legend
20. Halloween Kills (End Titles)

Wydawca: Sacred Bones Records (2021)

https://www.youtube.com/watch?v=WxdJKmh-IPo

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły