NNHMN
Amphi Festival 2020
Muzyka :

Incantation na trzech koncertach w Polsce

Incantation, Defeated Sanity, Skinned, death metal, brutal death metal

Knock Out Productions oraz Left Hand Sounds prezentują trzy koncerty Incantation w Polsce. Incantation wystąpi 30 marca w poznańskim klubie U Bazyla, 31 marca w krakowskim Kwadracie oraz 1 kwietnia w warszawskiej Proximie. W roli supportów wystąpią Defeated Sanity oraz Skinned. Bilety na koncerty w Krakowie i Warszawie już w sprzedaży.

INCANTATION (death metal, USA):

Po znakomitym występie na zeszłorocznym festiwalu Summer Dying Loud, Incantation wraca wiosną do Polski. “Onwards to Golgotha”, “Mortal Throne of Nazarene” czy “Diabolical Conquest” to tytuły, które każdy fan death metalu musi znać. Jednak świętujący w tym roku 30-lecie działalności zespół Johna McEntee nie odcina kuponów od tych klasycznych płyt. Mimo częstych zmian składu, Incantation wciąż nagrywa znakomite albumy, takie jak wydany dwa lata temu “Profane Nexus”, koncertuje na całym świecie i uosabia bezkompromisowego ducha ekstremalnego undergroundu. Polska jest stałym punktem na mapie każdego europejskiego tournee. Nie inaczej jest tym razem.

DEFEATED SANITY (brutal death metal, Niemcy):

Jeden z najdłużej działających reprezentantów death metalu u naszych zachodnich sąsiadów. Muzyka Defeated Sanity czerpie zarówno z gatunkowej tradycji, jak i z pozoru tak odległych stylistyk jak jazz czy rock progresywny. Niemcy od lat współpracują z uznaną amerykańską wytwórnią Willowtip Records, której logo jest wystarczającą rekomendacją dla każdego szanującego się maniaka deathmetalowej ekstremy.

SKINNED (death metal, USA):

Ponad 20 lat działalności, trasy u boku Incantation i Kataklysm - Amerykanie ze Skinned cały czas pracują na swój status. W zeszłym roku ukazał się ich kolejny album, pt. “Shadow Syndicate”. To zdecydowanie coś więcej niż tylko kolejny zestaw piosenek. To koncepcyjne dzieło, przywołujące teorie spiskowe takie jak m.in. NWO i zmowa rządów kosztem wciąż pogarszającej się sytuacji jednostki. Gęsty, brutalny, lecz zarazem pełen pozaziemskiego klimatu death metal.

Zagrają:

INCANTATION (death metal, USA)

Defeated Sanity (brutal death metal, Niemcy)

Skinned (death metal, USA)

Kiedy: 30 marca (sobota) 2019

Gdzie: Poznań - u Bazyla, ul. Norwida 18A

Bilety: 70 zł – przedsprzedaż, 80 zł – w dniu koncertu

Organizator: Left Hand Sounds 

Kiedy: 31 marca (niedziela) 2019 

Gdzie: Kraków - Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1

Bilety: 70 zł – przedsprzedaż, 80 zł – w dniu koncertu

Organizator: Knock Out Productions 

Kiedy: 1 kwietnia (poniedziałek) 2019

Gdzie: Warszawa - Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99a

Bilety: 70 zł – przedsprzedaż, 80 zł – w dniu koncertu

Organizator: Knock Out Productions i Left Hand Sounds 

Komentarze
zsamot : Supporty ciekawe, Incantation zawsze sa świetni, zatem tylko z terminem sie...
rob1708 : bardzo dobra wiadomość , oby tym razem zagrali dłużej niż 40 minu...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły