Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Muzyka :

Impious - Death Domination

Ku końcowi mają się prace nad szóstym albumem studyjnym szwedzkiego death/thrashowego Impious. Mimo, że do pełni szczęścia i upragnionej publikacji płyty brakuje jeszcze kilku istotnych elementów (chociażby dogrania gitary basowej), muzycy wybrali już jej tytuł. Wybór padł na "Death Domination" za którym, zgodnie z tłumaczeniami grupy, kryje się "drugie dno". "Tytuł krążka symbolizować ma dominację śmierci nad wszystkim, jak również poszukiwanie w religii odpowiedzi na odwieczne pytanie - co stanie się z nami po śmierci. Bez śmierci religia jest niczym i jedynie w śmierci znajduje ona swój cel" - tłumaczą swój wybór. "Staraliśmy się również zachować pewną harmonię między tytułem a poszczególnymi kawałkami i okładką płyty. Potrzebowaliśmy czegoś krótkiego, ale konkretnego, czegoś co pokaże jak pewni jesteśmy tej produkcji".
Materiał na płytę powstawał w prywatnej studyjnej posiadłości Deadline należącej do Valle Adzica, p.o. gitarzysty składu szwedzkiego Impious. "To pierwszy materiał w pełni wyprodukowany przez nas samych, bez udziału osób trzecich. Jesteśmy z tego faktu niesamowicie dumni" - mówią muzycy.

"Death Domination" to zdecydowanie najbardziej bezwzględny, bezkompromisowy i niszczący materiał ze wszystkich dotychczasowych. Myślimy, że jego tytuł w pełni oddaje charakter tej rzeczy!".

Oficjalna strona internetowa: www.impious.net
MySpace: www.myspace.com/impiousofficial
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły