Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Recenzje :

Putridity/Infatuation Of Death - Ten Acts Of Death Metal Terror

Redrum 666, Ten Acts Of Death Metal Terror, Putridity, Infatuation Of Death, Putrit Second Blasting Sickness, Heretic Hellspawn Holocaust, Repulsion

Jak pierdolnęło… To, że aż ho ho. W 2004 roku nowo powstała wytwórnia Redrum 666 wypuściła na świat swoje pierwsze wydawnictwo pod tytułem „Ten Acts Of Death Metal Terror”. Nuklearny wybuch zwiastuje totalną zagładę czynioną przez skonfederowane siły Putridity i Infatuation Of Death.

Świńskimi kwikami wesoło wita nas gliwickie Purtidity. Ich część splitu pochodzi z, wydanego rok wcześniej, dema „Putrit Second Blasting Sickness” i stanowi gro produkcji jaką ten zespół wypracował podczas kilku lat istnienia. Skromna ilość nadrabiana jest za to intensywnością, bo tego to akurat tutaj nie brakuje. Świat zwala się na głowę słuchacza wyjątkowo drastycznie, wraz ze wszystkimi swoimi problemami, ujętymi w przechodzący w grind brutal death metal. Mamy więc i potok wokalnych wymiocin, gitarowe lawiny skalne oraz perkusyjny gąszcz meteorytów. Wszystko to w czterech swoich kawałkach, jak i coverze Repulsion. W sam raz na to aby powitać piękny nowy dzień.

Podobnym doświadczeniem legitymował się wówczas sosnowiecki Infatuation Of Death. Ich partia pochodzi z debiutanckiego dema „Heretic Hellspawn Holocaust” i jest podobnie ciężka, choć bardziej death metalowa i rozwinięta muzycznie. Więcej tu grania gitar, którym perkusja pozwala rozwinąć skrzydła, choć nie znaczy to, że od razu robi się sympatycznie. Wręcz przeciwnie, Infatuation Of Death tak samo razi smrodem i nieczystościami, a jego powierzchowność, przypadkowego obywatela może przyprawić o palpitację serca, szczególnie gdyby nieszczęśliwie okazał się owieczką Chrystusa.

Aktów death metalowego terroru tak naprawdę jest dziewięć, bo „Infernal Preludium”, zgodnie z nazwą jest intrem. Wystarczy to jednak, żeby zniszczyć wszystko nuklearnym wybuchem. Jak pierdolnęło… To, że aż ho ho.

Tracklista:

01 PUTRIDITY - Crushed Corpse Molestation
02 PUTRIDITY - Drowned In Her Own Blood
03 PUTRIDITY - Maggot Compilation
04 PUTRIDITY - Crematorium
05 PUTRIDITY - Putrid Chaotic Invasion 666
06 INFATUATION OF DEATH - Infernal Preludium
07 INFATUATION OF DEATH - Heretic Hellspawn Holocaust
08 INFATUATION OF DEATH - Necrosodomical Raped Pope
09 INFATUATION OF DEATH - Carring The Cross Of Doom
10 INFATUATION OF DEATH - Fucking Hard The Lambs Of Christ

Wydawca: Redrum 666 (2004)

Oceny szkolne: 4/4

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły