Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Muzyka :

Helanyn Flowers - Stitches Of Eden

Za cztery dni zadebiutuje najnowsza EPka włoskiego projektu Helanyn Flowers - "Spacefloor Romance". O jej dokładnej zawartości informowaliśmy na początku września na łamach portalu. Tymczasem wydawca i promotor zespołu, Alfa Matrix zdradził już szczegóły pełnego albumu studyjnego zespołu - "Stitches Of Eden" promowanego właśnie przez wspominaną wyżej EPkę. Krążek nastawiony będzie głównie na najwyższej klasy electro-brzmienia oraz niekonwencjonalne alt-pop-rockowe melodie, które powinny trafić w gusta nawet najbardziej wybrednych melomanów. "Stitches Of Eden" ukaże się 27 listopada.
"Stitches Of Eden" ukazuje artystyczne podejście dalekie od dołującej tematyki śmierci, cierpienia i samo-strapienia. Włoski duet Helanyn Flowers natychmiast przyciągnął uwagę mediów i koneserów szukających w muzyce świeżości i radości grania - nawiązań do takich wykonawców jak Garbage, Killing Joke, Duran Duran, The Cure, Deadsy, Orgy czy nawet Gary Numan. To nie przypadek, że projekt wygrał swego czasu plebiscyt magazynów Flash i Orkus na najlepszy debiut.

Album dostępny będzie w formie tradycyjnej jak i double deluxe CD limited edition w kartonowym pudełku. Ekskluzywną edycją wzbogaci m.in. remix piosenek Andy'ego - słynnego DJa, malarza, dawniej członka włoskiej new wave/popowej legendy Bluvertigo.

Tracklista:

01. Sitting On The Moon
02. Your Killer Toy
03. Love Like Aliens
04. Crystal Bullet
05. Friendly Strangers
06. Hybrid Moments
07. Don't Wake Me Up
08. Psychic Vamp
09. Never Enough
10. As Angels Spying Mars

Oficjalna strona internetowa: helalynflowers.com
MySpace: www.myspace.com/helalynflowers
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły