NNHMN
Amphi Festival 2020
Recenzje :

Goat Tyrant - Necromantical Curse

Necromantical Curse, metal, Goat Tyrant, black metal, Nihilist, thrash metal

"Necromantical Curse" to drugie wydawnictwo, osadzonego głęboko w podziemiu, tczewskiego projektu Goat Tyrant. Wydane zostało w 2006 roku i zawiera dwa kawałki, które znalazły się już na kasecie, którą wypuścili dwa lata wcześniej. Do tego dwa nowe numery i cover Nihilist. Razem siedemnaście minut.

 

Muzyka mocno garażowa i przede wszystkim razi zbyt wyeksponowany wokal. Jest dość kiepski i zbyt głośny w stosunku do reszty. Na drugim miejscu jest perkusja, mocno kartonowa, gdzie szczególnie blachy mają takie płaskie metaliczne brzmienie. Dopiero za tym są schowane gitary.

Goat Tyrant to black thrash metal. Tak to bym mniej więcej określił, choć wiadomo, że przy takich prymitywnych produkcjach, ciężko określić gatunek, bo wszystko brzmi podobnie. Jest to po prostu surowy metal.

Czasem te riffy układają się w konkretne granie, są nawet dwie solówki, ale jakość jest zbyt słaba, żeby tego słuchać, szczególnie wokal jest nie do zniesienia i głównie z tego powodu całość jest zepsuta. Takie są przynajmniej moje odczucia.

 

Tracklista:

1. Black Fucking Sodomy 
2. Sacrificial Slaughter
3. Necromantical Curse
4. Supposed to Rot (Nihilist cover) 
5. The Ultimate Warfare

Wydawca: Goat Tyrant (2006)

Ocena szkolna: 2+

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły