Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Video :

Forgotten Tomb - pierwszy utwór z nadchodzącego krążka

Forgotten Tomb, Hurt Yourself and The Ones You Love, black metal, doom metal, metal

Włoska black/doom metalowa formacja Forgotten Tomb ujawniła pierwszy nowy utwór z nadchodzącej płyty, "Hurt Yourself and The Ones You Love". Album ukaże się nakładem Agonia Records, 17 kwietnia w Europie (21 kwietnia w Ameryce Północnej). W jednym niedawnych wywiadów, lider formacji, Ferdinando "Herr Morbid" Marchisio, określił pracę nad nowym krążkiem jako ciężką, ale zarazem w pełni zadowalającą. "Terje Refnses jest bardzo doświadczonym producentem. Wycisnął z nas to co najlepsze i pokierował przy doborze najlepszego brzmienia. Przyjęliśmy old-schoolowe podejście: staraliśmy się nagrać wszystko na żywo, tak precyzyjnie jak to tylko możliwe.

Pracowaliśmy również sami po godzinach, dogrywając nowe pomysły. Mieliśmy okazję skupić się wyłącznie na albumie przez bite dwa tygodnie, nic nas nie rozpraszało. Chcieliśmy aby brzmienie wyszło bardziej naturalne i organiczne". 

Wcześniej Marchisio powiedział także, że: "Nowe kompozycje zawierają klasyczne dla Forgotten Tomb elementy oraz pewne nowe pomysły. Nie mogę się doczekać, aż ludzie posłuchają tego materiału. Ma on dla nas szczególne znaczenie". 

Następca "...And Don't Deliver Us From Evil" z 2012 roku został nagrany i zmiksowany w Sound Suite Studios (Marsylia, Francja) z Terje Refsnes'em (Carpathian Forest, Novembre, Gehenna, Destroyer 666) za konsolą. Brad Boatright z Audiosiege Studio (Corrosion Of Conformity, Nails, Vallenfyre, Beastmilk, High On Fire) zajął się masteringiem albumu w Portland (Oregon, USA).

Tracklista:

01. Soulless Upheaval

02. King Of The Undesirables

03. Bad Dreams Come True

04. Hurt Yourself And The Ones You Love

05. Mislead The Snakes

06. Dread The Sundown

07. Swallow The Void

Wydawca: Agonia Records (2015)

Forgotten Tomb - Hurt Yourself and The Ones You Love

Komentarze
lord_setherial : Nawet kopie dupe. Ciekaw jestem efektu finalnego gdyż zapowiada się iśc...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły