Ohlsson
Killing Joke
Recenzje :

Erevan - Darkness Epsilon

Erevan, rock, metal, Darkness Epsilon, M&O Music, Bathory

Erevan to francuski zespół rock metalowy, który w 2016 popełnił album „Darkness Epsilon” (M&O Music). Nie było łatwo wytrzymać kilka dni z rzędu z tą płytą, ale jakoś dałem radę. Nie polecam nikomu dalszego czytania tej recenzji, ale jak ktoś bardzo chce, to od razu mówię, że nie ponoszę za to odpowiedzialności. Nie mówiąc już o tym, jak by komuś przyszło do głowy tego słuchać.

 

Przede wszystkim Erevan jest zespołem kompletnie pozbawionym mocy, pazura, zadziorności, kopa i w ogóle wszystkiego. Nie ma też klimatu. Jest to niesamowicie bezpłciowe, miałkie i ciapowate. Począwszy od brzmienia, kończąc na rzewnym wokalu. Smęcą niemiłosiernie, a przy takim „Heal My Sorrow” nic tylko brać łyżkę i się ciąć. Albo takie groźnie brzmiące „Hell Is Coming”. Jak tak by miało wyglądać piekło, to ja już normalnie nie chcę się tam znaleźć.

Jedynym dobrym numerem jest tu „Killing Our Brothers”. Pojawia się ciężar i taki katastrofizm, są przemówienia Hitlera i Churchilla i w ogóle atmosfera i wokal w tej piosence przypominają mi Bathory. Gdyby szło to w tę stronę, to by było OK, ale zaraz pojawia się żałosny „Then I’m Alive” i wszystko wraca do normy. Straszne takie, że aż boli. Boże, kiedy będzie koniec?

Namęczyłem się strasznie przy tej płycie, ale na szczęście to już ostatni raz. Napisałem, zapominam. Następny proszę.

 

Tracklista:

01. It’s Better Now
02. Rage And Tears
03. Hell Is Coming
04. Heal My Sorrow
05. Stay Alive
06. Killing Our Brothers
07. Then I’m Alive
08. Our Love, Our Time
09. Becoming An Angel

Wydawca: M&O Music (2016)

Ocena szkolna: 3

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły