Energia Dźwięku 11
Zadra
Killing Joke
Muzyka :

Energia Dźwięku 11

Energia Dźwięku 11, Energia Dźwięku, Spiritual Front, Sieben, 7JK

Jedenasta edycja Energii Dźwięku już za niespełna dwa tygodnie. Tym razem avant folk zderzy się z apokaliptycznym popem, a wszystko w oparach delikatnej elektroniki. Grudniową pełnię księżyca poprzedzi zatem koncert Księżyca, w piątek 1 grudnia na scenie wrocławskiego klubu Proza zobaczymy ten wysoko ceniony zespół z gościnnym udziałem Svitalny Nianio i Pawła Romańczuka. Oprócz nich usłyszymy także niestrudzonych podróżników dźwięku - The Magic Carpathians z materiałem z najnowszej płyty oraz Bionulor - jednoosobowy projekt eksplorujący minimalistyczne rejony elektroniki.

Sobota, 2 grudnia to popowa apokalipsa. Usłyszymy przebojowych Włochów ze Spiritual Front, wirtuoza skrzypiec Matt'a Howden'a w dwóch wcieleniach: jako Sieben oraz w duecie 7JK z Maćkiem Frettem z Job Karmy.

Energia Dźwięku to także wykłady Anny Nacher i Marka Styczyńskiego, a także debata o kondycji muzyki niezależnej z perspektywy jej wydawców (Antena Krzyku, Gusstaff, Requiem, BDTA, Rita Baum). Wydarzenia odbędą się w klubie Proza oraz w Księgarni Tajne Komplety.

Bilety: 

przedsprzedaż -  35zł/dzień i  60zł/karnet: wiftickets@gmail.com

45 zł na bramce (o ile jakieś bilety w ogóle zostaną - klub jest kameralny). 

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły