Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Gry :

Earth No More

Recoil Games, gra, FPP, Earth No More, xbox, playstation

"Earth No More" ("Ziemi Nigdy Więcej") - za tym intrygującym tytułem, opowiadającym o wielkiej apokalipsie, kryje się fińskie studio Recoil Games. Historia gry z gatunku strzelanki FPP opowiada o wirusie, który rozprzestrzeniał się w zatrważającym tempie niszcząc po drodze cały znany nam świat. Ziemia powoli umiera, żadne miejsce na niej nie jest już tym jakie było znane przed nadejściem wirusa. 

Główny bohater Will Forsyth zostaje uwięziony na terenie obiętym kwarantanną. Wkrótce okazuje się że i to miejsce nie jest już bezpieczne, zmutowane rośliny oraz zwierzęta zaczynają zagrażać ludzkości. Will zaczyna tworzyć po drodze ze spotkanymi osobami grupę, która udaje się na poszukiwanie w okolicy bardziej bezpiecznych miejsc. W ciągu swojej wędrówki napotyka na wiele zagrożeń, którym musi sprostać, co nie będzie łatwym zadaniem.

Jedną z ważniejszych ról w grze odegra kooperacja - jeśli chemy przetrwać w tym okrutnym dla ludzi świecie, to nie ma innego wyjścia jak współpraca. Tylko zgrana paczka poradzi sobie z napotkanymi po drodze przeciwnikami. Aby przetrwać, Will jest zmuszony do wspólnego działania z nieznanymi sobie ludźmi.

Za Earth No More, jak wspomniałem wcześniej, odpowiada fińskie studio Recoil Games, we współpracy z firmą 3D Realms.

Gra oparta została na silniku graficznym Unreal Engine 3 i ukaże się prawdopodobnie w 2015 roku, z dużym prawdopodobieństwem będzie dostępna na nową generację konsol, czyli Xbox One oraz PlayStation 4. Na razie nic nie wiadomo czy gra ukaże się na PC. Wydawcą gry ma być Radar Games.

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły