Zadra
Maddaddam
Muzyka :

Dormant Dissident rusza w trasę

Dormant Dissident, Knightmares, metal, heavy metal

Zespół Dormant Dissident, w związku z wydaniem pod koniec ubiegłego roku swojej debiutanckiej płyty "Knightmares" rusza w trasę koncertową. Grupa wystąpi w Międzychodzie, Wrocławiu, Ostrowie Wielkopolskim, Gubinie, Wałbrzychu, Byczynie, Dąbrowie Górniczej oraz Łagowie. W zamierzchłych czasach, a konkretnie w roku 2011 na niebie i ziemi działy się rzeczy, o których się nie śniło filozofom. 

Gwiazdozbiór Wielkiej Niedźwiedzicy na 24 godziny przybrał postać dwóch liter, a były to litery DD. Trzech młodych śmiałków jeszcze nie wiedziało, że zostało wybrańcami Heavy Metalu. 

Byli to Rafał Romański, Igor Cybail i Jakub Czubaty. Walczyli z muzyką pop dzielnie, lecz ich siły okazały się niewystarczające, dlatego w roku 2012 dołączyli do nich Artur Kuliński i Michał Bedner. Tak uformował się Dormant Dissident. W tym składzie nagrali swoje demo i koncertowali po całym świecie siejąc zniszczenie w branży muzycznej. Wszystko zmierzało do ich całkowitej dominacji, lecz los zadrwił z nich okrutnie. Szeregi zespołu opuścił Artur, później również Michał. Jednak, jak powszechnie wiadomo, nadzieja umiera ostatnia i Artur wraca na swe dawne stanowisko oraz pomaga w zwerbowaniu wschodzącej gwiazdy gitary - Kamila Pleśnierowicza.

28.04 - Międzychód (zlot motocyklowy)

07.05 - Wrocław (przybij Piątaka)

12.05 - Ostrów Wielkopolski (Piwiarnia u Bossmana)

19.05 - Gubin (Pub Sąsiedzi)

20.05 - Wałbrzych (Papug Pub)

27.05 - Byczyna (zlot motocyklowy)

28.05 - Dąbrowa Górnicza (Rock Out)

07.07 - Łagów (zlot motocyklowy)

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły