Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Muzyka :

Do Piachu MMXVI Tour: In Twilight’s Embrace oraz Calm the Fire na 4 koncertach

Do Piachu MMXVI Tour, In Twilight’s Embrace, Calm the Fire, hard core, punk, death metal

Do Piachu MMXVI Tour to cztery gigi, na których będziecie mieli możliwość obejrzenia i co najważniejsze – posłuchania inspirowanej szwedzką sceną mieszanki death metalu oraz hard core/punka w wykonaniu In Twilight's Embrace oraz Calm the Fire. Poznańsko – trójmiejska inicjatywa przetoczy się przez cztery miasta: Kraków i Gdynię oraz Berlin i Szczecin.

In Twilight's Embrace zostało założone w 2005 roku i od tego czasu kanalizuje negatywne emocje za pomocą muzyki. A ta – poraża swoją mocą, łącząc brutalność, agresję i szczyptę melodii, równocześnie udowadniając, że Poznań wcale nie leży tak daleko od Goeteburga czy Sztokholmu. Kapela w dorobku ma trzy pełnowymiarowe krążki, w tym – zdaniem wielu – przełomowy „The Grim Muse” z 2015 roku. Klasę zespołu potwierdziła zaś wydana początkiem tego roku EPka „Trembling”, oba wydawnictwa ukazały się w Arachnophobia Records.

Calm the Fire – nie wiecie, czym jest wściekłość, dopóki nie przesłuchacie dokonań tej grupy. Istniejąca od 13 lat kapela z Trójmiasta w udany sposób łączy punk, hard core ze szwedzko brzmiącym metalem spod znaku Ścieżki Lewej Ręki oraz Gwiazdy Porannej. Z trzema albumami na koncie wprowadzają hard core punk na metalowe salony jak i na odwrót, co najlepiej słychać na zeszłorocznym „Doomed from the Start” wydanym pod sztandarem Anteny Krzyku.

Taki oto skład zaprezentuje się Wam podczas czterech koncertów, do tego podczas części z tych gigów wspomagani będą przez Tornshore oraz Sucidebycop.

10.11 Kraków, Kawiarnia Naukowa (+ Torn Shore)

11.11 Berlin, ORWOhaus (+ Throwers, Meraine, Voyta)

12.11. Szczecin, Tanz Bar

13.11 Gdynia, Ucho (+ Suicidebycop)

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły