Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Lokale :

Discrete

Klub Discrete jest nowym miejscem na mapie Warszawy ale od początku dywersyfikuje swoje działania na rożne gatunki muzyczne. W głównym nurcie zainteresowań pozostaje elektronika, jednak raz w miesiącu organizowane są imprezy "tematyczne" skierowane pod konkretną grupę odbiorów.
I tak, mamy serię imprez: les - tylko dla kobiet, psychedelic trance, drum'n'bass, electro, minimal oraz dark independent & fetish. Seria dark independent zostanie zapoczątkowana przez ekipę IDWT już 30 maja 2008 roku. Fetish już w lipcu.

Klub nie ma stałych klientów, więc nie ma problemu nieproszonych gości czy przypadkowych ludzi na imprezach. Czarne, klasyczne żyrandole i dekoracje, grafiki na ścianach, skórzana DJka oraz ciekawe rozplanowanie klubu na dwóch poziomach stwarzają klimatyczny nastroj na obu salach. Bar przystosowany jest do pokazów mody, występow artystycznych a obok jest mozliwość ustawienia sceny dla zespołu i wokalisty.

Klub zachęca do współpracy młodych artystów którzy chcieliby aby ich prace zostały zauważone, chętnie będzie też pomagał w dotarciu do odbiorców zarówno muzykom, designerom, grafikom, dekoratorom i plastykom. Zapraszamy osoby które robią wizualizacje, filmy o mrocznej tematyce, filmy z imprez a także prowadzą branżowe sklepy z ubraniami i chciałyby na imprezie zorganizować swój sklepik lub pokaz mody.

Można tu zajrzeć po pracy - i w czasie nocnego rendez-vous po mieście, choć nie przeczę - długie schody prowadzące do podziemi mogą być w upojne zimowe noce wyzwaniem..

Adres: ul. Żurawia 6/12 (przy Nu Jazz Bistro), Warszawa
Telefon: 697 695 111
E-mail: club@discrete.pl
Strona internetowa: www.discrete.pl
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły