Paradoks
Castle Party 2018
Imprezy :

Diorama już za miesiąc w Poznaniu

Dokładnie za miesiąc, bo 10 października w poznańskim Eskulapie wystąpi niemiecka ikona electropopu - Diorama. Występ Torbena i spółki będzie poprzedzony koncertem Daniela Wrotniewskiego - producenta, kompozytora, autora tekstów i wokalisty z jego projektem Vein Cat. Po koncercie odbędzie się podwójne afterparty. Na jednym poziomie pobawić się będzie można przy twórczości Depeche Mode, natomiast drugi zdominowany będzie przez DJskie popisy, sety w różnorodnych klimatach oscylujących wokół muzyki elektronicznej. Imprezie patronuje DarkPlanet.
Wstęp: Koncert+afterparty - 79 zł
samo afterparty: 20 zł (wejście do klubu po 21:30)

Program imprezy:

18:00 - Otwarcie bram klubu
19:00 - Vein Cat
20:00 - Diorama
21:30 - Impreza Depeche Mode & Electro Industrial DJs Fest

Klub Eskulap, Poznań
ul. Przybyszewskiego 39
www.eskulap.art.pl

Wykonawcy:

Diorama [gothic/electro/powerpop - DE]
To niemiecka grupa należąca do czołówki sceny darkwave prezentująca charakterystyczne mroczne i nostalgicznie dźwięki. Słowo "diorama" pochodzi z greki a znane jest z konstrukcji ze szkła lub tkaniny sprawiających wrażenie trójwymiarowości, które zapoczątkował w XIX wieku L. J. M.- Daguerre. Ideą twórczości grupy jest rozumienie muzyki jako medium będącego środkiem wyrazu mającemu ilustrować i wizualizować poza prawdę, rzeczywistość i logikę tak jak Diorama tworzy świat wewnątrz świata.
www.diorama-music.com
www.myspace.com/dioramamusic

Vein Cat [new wave/electro/club - PL]
To Daniel Wrotniewski - koncertujący producent, kompozytor, autor tekstów i wokalista. Od twórczych doświadczeń z zimna falą i awangardą, alternatywnym teatrem i literaturą, przestrzennym drum'n'bass'em i elektronicznymi metodami dźwiękowej ekspresji. Poprzez londyńskie kluby, gdzie wreszcie znajduje swój muzyczny port w nowej fali electro - wprost w objęcia entuzjastyczne reagującej publiczności klubowych scen Szanghaju, Pekinu, Warszawy, Krakowa. Zawsze na żywo i prawdziwie. Po prostu Vein Cat.
www.veincat.com
www.myspace.com/veincat
Komentarze
Attack : poza tym chłopaki nie gwiazdorzą i na bank pobawią się na imprezach...
HardKill : Normalnie już mnie skręca :wink: fajnie że w końcu oblukam Diorame n...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły