Ohlsson
Zadra
Muzyka :

Diabelny Piekarnik vol.2

Diabelny Piekarnik vol.2, Diabelny Piekarnik, Det Gamle Besatt, Heretique, black metal, death metal, Antiflesh, Proch, Jezebel

Baśń się baje, czas ucieka, a tu już 24 czerwca 2017 r. druga edycja Diabelnego Piekarnika, imprezy mającej rozruszać metalowy półświatek w Piekarach Śląskich. Okazja trafiła się po temu przednia, ponieważ daniem głównym koncertu jest 25 rocznica pierwszego występu scenicznego Besatt. Przez lata się trochę porobiło, zatem muzycy odpowiedzialni za tamto wydarzenie z 1992 r. wystąpią pod dobrze znanym już szyldem Det Gamle Besatt. Niemniej, niezmiennie można oczekiwać od Beldaroha i towarzyszy tej samej, młodzieńczej pasji, co ćwierć wieku temu.

Jubileusz uświetnią swoimi koncertami hordy ze Śląska i nie tylko:

HERETIQUE - gliwicki black/death metalowy hord, wyznający zasadę, że "kto nie umiał po łacinie, musiał pasać świnie", zaprezentuje materiał ze swoich dwóch płyt "Ore Veritatis" i "De Non Existentia Dei". 

ANTIFLESH - czyli wrocławscy reprezentanci sceny czarnoziemnej polecą z materiałem z niemniej łacińskiej demówy "In Peccatis Nostris In Sanguine" i czymś bardzo, bardzo złym.

PROCH - młoda, wszechśląska horda parająca się - a jakże - black metalem uraczy słuchaczy materiałem ze swoch dwóch demówek. 

JEZEBEL to co prawda nie ABIGAIL, ale na wzór skośnookich bogów plugawego metalu zaprawiają się w black/thrashowej formule. 

DIABELNY PIEKARNIK vol.2

24 czerwca 2017 r.

Klub Piekarnik

ul. Wyszyńskiego 49, Piekary Śląskie

start: 18:00, wjazd: 15 srebrników

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły