Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Muzyka :

Devilish Impressions – podsumowanie trasy oraz plany zespołu

Devilish Impressions, Simulacra, Wave Gotik TreffenPolscy black / death metalowcy z Devilish Impressions wrócili niedawno z trwającej blisko miesiąc trasy "Fear No Gods Of The East Tour 2013", jaka przetoczyła się przez Kraje Bałtyckie oraz kraje Europy Wschodniej. "Przeszło 12 000 km aż po południową część Uralu, 23 zdobyte miasta, 1 koncert odwołany ze względu na obrażenia doznane w wyniku naszego wypadku na terenie Rosji i mnóstwo pozytywnych osób spotkanych po drodze. Poprzedni miesiąc był pod każdym względem cholernie intensywny. Najważniejsze jednak, że nam się udało i nic poza tym się nie liczy. Z tego miejsca pozdrawiamy wszystkie supportujące nas zespoły oraz wszystkich, którzy uczestniczyli w produkcji trasy" – komentuje lider zespołu, Quazarre.

Devilish Impressions potwierdzają udział w tegorocznej edycji festiwalu Wave Gotik Treffen 2013 (17-20 maja, Leipzig, Niemcy) – najstarszym i największym festiwalu gotyckim na świecie, łączącym wszystkie możliwe odmiany mrocznej sceny. Miesiąc później zespół wystąpi na głównej scenie Metalfest 2013 (20 czerwca, Jaworzno, Polska). Inne zespoły, jakie zagrają w ramach festiwalu to m.in. Accept, Helloween, Satyricon, Volbeat, Down, Sodom, Destruction oraz Entombed. 
"Simulacra'", najnowsza płyta Devilish Impressions, wydana na świecie przez niemiecką wytwórnię Lifeforce Records (w Polsce za sprawą Icaros Records / Metal Mind Productions) nominowana do nagrody jednego z największych na świecie portali Metal Storm uplasowała się na 5. pozycji najlepszych płyt ubiegłego roku w kategorii Best Melodic Black Metal / Metalgaze Album 2012.
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły