Zadra
Castle Party 2018
Muzyka :

Devilish Impressions - Diabolicanos - Act III: Armageddon

Już wiadomo, że na pewno w styczniu 2008 roku nastąpi europejska premiera nowego albumu black metalowej grupy Devilish Impressions z Opola. "Diabolicanos - Act III: Armageddon" ukaże się nakładem brytyjskiej Conquer Records i Plastic Head, jednak nie wiadomo jeszcze kto zajmie się dystrybucją albumu na terenie Polski.

Nagrania odbywały się na przełomie maja i czerwca b.r. w olsztyńskim Studio X przy współpracy Szymona Czecha, który zmiksował materiał. Masteringiem zajął się Andy Classen w studio Stage One w niemieckim Borgentreich. Projekt szaty graficznej i okładkę opracował serwis graficzny Sodom & Gomorrah.

Na albumie pojawili się też goście specjalni: Cezar Augustynowicz z Christ Agony (wokal), Szymon Czech z Nyia (gitara elektryczna) i Marcin Kiełbaszewski (chóry). Jakiś czas temu grupa rozpoczęła współpracę z artystą Maxem Murgią, nazywającym siebie po prostu "recycled/bio-mechanical artist". Brytyjczyk zaprojektował i wykonał dla zespołu specjalny statyw pod mikrofon, który wykorzystano już podczas kręcenia wideoklipu do utworu "Har-Magedon" w reżyserii Marcina Kiełbaszewskiego (premiera najprawdopodobniej jeszcze w grudniu). Po udanym występie na tegorocznym Metal Heads Mission Festival na Krymie, m. in. u boku Vadera, Suffocation, Benediction i Immolation - zespół otrzymał propozycję zagrania jako headliner podczas trasy Verbum Diaboli Tour 2007 na Ukrainie, która rozpocznie się już 7 grudnia 2007. Na stronie MySpace zespołu już teraz można posłuchać dwóch premierowych utworów z nowej płyty. Wydawnictwem zamykającym dyskografię zespołu jest album "Plurima Mortis Imago" z 2005 roku.

Tracklista:

01. T.H.O.R.N.S.
02. Rex Inferni
03. The Word Was Made Flesh Turned Into Chaos Again
04. I Am The Son Of God
05. Tales Of Babylon’s Whore
06. Diabolicanos
07. Natas Ro Dog On Si Ereht (Of Plagues And Blasphemy)
08. Har-Magedon
09. Mass for the Dead

www.myspace.com/devilishimpressions

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły