Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Lunatic Soul - Impressions

Znane są już wszystkie szczegóły nowego krążka - wokalisty Riverside, Mariusz Dudy i jego projektu Lunatic Soul. "Impressions", to jak mówi autor, suplement do pierwszego i drugiego albumu w postaci ośmiu instrumentalnych kompozycji nawiązujących stylistycznie do czarno-białego dyptyku. Krążek ukaże się dzięki brytyjskiej wytwórni Kscope już 10 października.
"To pomysły, które nie zostały zarejestrowane podczas poprzednich sesji, nieodbiegające poziomem od wcześniejszych nagrań. Tak się złożyło, że w tym roku znalazłem trochę czasu na ponowne wejście do studia i ukończenie tego, czego nie udało mi się wcześniej ukończyć, oraz stworzenie zupełnie nowych muzycznych pejzaży. Utwory są tylko instrumentalne, dzięki czemu całe wydawnictwo ma zupełnie inny charakter. Początkowo pomysł był taki, żeby zrobić z tego strony B czarnej i białej płyty przy okazji ich wznowień, ale udało się stworzyć na tyle ciekawą i oryginalną muzyczną kombinację, posiadającą swój własny charakter, że należało się tym kompozycjom oddzielne wydawnictwo. Zawsze chciałem nagrać tylko instrumentalną płytę i dawno już nie byłem tak zadowolony z efektu końcowego, jak teraz. Liczę, że płyta, choć krótka, dostarczy wielu pozytywnych wrażeń".

"Impressions" będzie trwało 40 minut i ukaże się zarówno na płycie winylowej, jak i w wersji kompaktowej. Warto zaznaczyć, że do wersji kompaktowej do całości dodane zostaną dwa remiksy do utworów "Gravestone Hill" i "Summerland" autorstwa współpracujących z Mariuszem Magdy i Roberta Srzednickich. Szatą graficzną zajął się współpracujący z Riverside Travis Smith.

Płyta ukaże się tylko za pośrednictwem wytwórni Kscope i będzie dystrybuowana w Polsce.

Już niedługo będzie można usłyszeć muzyczny teaser z nowej płyty oraz nową kompozycję, o czym poinformujemy niebawem.

Tracklista:

01. Impression I - 5’29
02. Impression II - 4’04
03. Impression III - 7’03
04. Impression IV - 3’57
05. Impression V - 5’02
06. Impression VI - 7’33
07. Impression VII - 3’13
08. Impression VIII - 4’24
09. Gravestone Hill (Remix) 3'51
10. Summerland (Remix) 4'26

www.myspace.com/lunaticsoulband
Komentarze
cHrzanek : "Czarna" jedynka cudowna. "Biała" dwójka już nie tak intrygująca, ale...
Benjamin_Breeg : "Czarna" jedynka cudowna. "Biała" dwójka już nie tak intrygująca, ale...
skoggtroll : I niech mi ktoś tylko powie że chłopaki się obijają :) Czekam z niecier...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły