Killing Joke
Ohlsson
Video :

Debiutancki album szwedzkiego F.O.A.D Birth of Extinction

F.O.A.D, Birth of Extinction, metal, thrash metal

Defense Records i Mythrone Promotion przedstawiają debiutancki album F.O.A.D – "Birth of Extinction". Digipak ukaże się 25 listopada 2016 roku. F.O.A.D gra czysty, szwedzki thrash metal. Rozdaje szaleństwo, radioaktywność i nieuleczalne choroby… dla wszystkich oddanych wyznawców odwiecznych, podziemnych sił inspirowanych Hexenhaus, Sodom, Merciless i starym Voivod. F.O.A.D lub raczej Fuck Off And Die to szwedzki zespół thrash metalowy, pochodzący z Västerås, założony pierwotnie w 1986 r. wraz z radioaktywnym opadem z Czarnobyla. 

Później z różnych powodów zahibernował na wiele lat, by powrócić do aktywności w 2012 roku. Inspirowani znakomitymi thrashowymi zespołami z tak 80-tych i wczesnych lat 90-tych, nagrali kilka utworów (m.in. ‘Morbid Truth’), które jednak nie ukazały się na fizycznym nośniku.

Pierwsze, oficjalne wydawnictwo F.O.A.D, demo 'Demo-Nical', ujrzało światło dzienne w 2014 r. Pod koniec 2015 r. formacja zarejestrowała materiał na debiutancką płytę 'Birth of Extinction', której lwia część ukazała się pod tym samym tytułem jako minialbum wydany najpierw w lutym 2016 r. na limitowanej do 150 kopii kasecie dzięki Darkness Shall Rise Productions, a później w maju 2016 nakładem zespołu jako limitowany do 100 szt. digipak CD, aby przypomnieć o 30-leciu katastrofy w Czarnobylu i pojawieniu się na scenie pierwszego wcielenia F.O.A.D.

Ostatecznie, dzięki wysiłkom Defense Records i Mythrone Promotion 'Birth of Extinction' pojawił się na rynku w pełnej wersji, wzbogaconej o archiwalne nagrania demo zespołu.

 

Tracklista:

01. Avoid the Smell of Semen

02. Chaos of Reign

03. Legion of the Dead

04. Doomed Rebirth of Christ

05. Deathcamp VIII

06. Bastard Son

07. Holiday in Armenia

 

From the 2014 demo 'Demo-Nical'

08. Among the Living Carcass

09. Bastard Son

10. Doomed Rebirth of Christ

 

The first out of the womb in 2012

11. Morbid Truth

Wydawca: Defense Records / Mythrone Promotion (2016)

F. O. A. D - Doomed Rebirth Of Christ
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły