Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Gry :

Dark - Premiera

dark, wampiry, rpg, mrok, skradanka, graDark zostało zapowiedziane niemal rok temu jako mroczna skradanka z elementami RPG. Gra ze względu na akcję i swą dość specyficzną stylistykę przypomina trochę Vampire the Masquerade Bloodlines. Podobnie jak tam główny bohater budzi się nagle jako wampir i nie pamięta swojej przeszłości. Realmforge Studios, które w 2009 roku zadebiutowało świetną przygodówką Ceville, nie ma zbyt wielkiego doświadczenia w grach RPG, lecz po produkcjach, jakie zrealizowali na przestrzeni ostatnich 4 lat, widać że mają szansę zrobić coś ciekawego.
Celem graczy jest przeprowadzenie go przez świat przepełniony krwią i bólem. Elementy RPG w tej grze to przede wszystkim rozwój postaci. Główną i chyba jedną z ciekawszych mocy Erica ma być Shadow Leap czyli szybki skok 'mroku', w którym nasz łowca po cichu materializuje się za plecami wrogów.

W liczących się na rynku serwisach i pismach z całego świata Dark otrzymało dość skrajne oceny (od 4 do 10/10), jednak raczej grze należałoby dać szansę.

http://store.steampowered.com/app/225360/
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły