Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Muzyka :

Cult Of Luna na Asymmetry Festival 5.0

mayhem, amenra, agalloch, von magnet, metallic taste of blood, balazs pandi, shining, matadores, cult of luna, asymmetry festival 5.0, wrocław, hala stulecia, firlej, VertikalOrganizatorzy jednego z najciekawszych festiwali w naszym kraju ani na chwilę nie zwalniają tempa, serwując raz po raz coraz bardziej smakowite kąski do prawdziej uczty muzycznej zwanej Asymmetry Festival 5.0. Dopiero co zostały potwierdzone tak znane zespoły jak Mayhem, Agalloch i Shining, a już możemy oficjalnie ogłosić, że do składu dochodzi Cult Of Luna. Czekamy z niecierpliwością na kolejne wiadomości z Wrocławia. Przyszłoroczna edycja festiwalu odbędzie się w Hali Stulecia w dniach 1-4 maja.
Na festiwalu zespół wystąpi z nową płytą, której tytuł będzie nosić nazwę "Vertikal". Trafi ona do sprzedaży na początku 2013 roku. Wśród głównych inspiracji członkowie kapeli wymieniają film "Metropolis" z 1927 roku. 
- Zanim zaczęliśmy pisać piosenki, chcieliśmy odnaleźć taki motyw, który w bardzo bezpośredni sposób da się pokazać muzycznie - wyjaśnił zespół. - Opracowaliśmy jasne struktury, bardzo linearne, i nie komplikowaliśmy całego procesu twórczego. Ostatni album Cult of Luna to "Eternal Kingdom" z czerwca 2008 roku. 
Dotychczas swój udział na Assymetry Festival potwierdziły zespoły: MayhemAmenra, Agalloch, Von Magnet, Metallic Taste of Blood, Balázs, Pándi, Shining [NOR], Matadores, Cult of Luna.
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły