Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Muzyka :

Crystal Viper gwiazdą Helicon Metal Festival

Crystal Viper, Helicon Metal Festival, heavy metal, Divine Weep, Axe Crazy

Pierwsza edycja Helicon Metal Festival odbędzie się 7 września w warszawskim klubie VooDoo. Impreza promuje polską scenę heavymetalową, która w naszym kraju nie ma łatwego życia. Gwiazdą tegorocznej edycji jest polski towar eksportowy w tym gatunku, czyli formacja Crystal Viper, która regularnie pojawia się na najważniejszych europejskich festiwalach, zaś w Polsce grywa rzadko. 

Zespół, na czele którego stoi wokalistka Marta Gabriel, istnieje od 15 lat i ma na koncie sześć studyjnych albumów, z których ostatni, zatytułowany „Queen of the Witches”, ukazał się na początku 2017 roku nakładem renomowanej wytwórni AFM Records.

Oprócz Crystal Viper na scenie pojawią się m.in. Divine Weep, Axe Crazy i dwaj inni przedstawiciele młodego pokolenia polskiego heavy metalu, którzy będą ogłaszani sukcesywnie.

Data: 7 września 2018

Miejsce: Warszawa, VooDoo Club, Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A

Bilety: 40 zł (przedsprzedaż) / 50 zł w dniu koncertu

UWAGA! 100 pierwszych osób, które kupią bilety w przedsprzedaży, dostaną na wejściu płytę CD ze Skol Records za darmo (m.in. płyty JAG PANZER i SACRED STEEL). Będą to pełne albumy, zafoliowane, w plastikowych pudełkach.

Więcej informacji o samym koncercie oraz biletach na stronie wydarzenia:

www.facebook.com/events/161262037842087/

Organizator zapewnia, że Helicon Metal Festival będzie wydarzeniem cyklicznym.

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły