Amphi Festival 2020
Castle Party 2018
Muzyka :

Clan Of Xymox - Visible + zapowiedź nowej płyty

Jak wspominaliśmy wcześniej, na początku 2008 roku ukaże się pierwsze w historii istnienia DVD zespołu Clan Of Xymox. Nie stanie się to jednak pod koniec stycznia, jak zapowiadano, lecz w marcu tego roku. Wydawnictwo, pod tytułem "Visible" będzie składać się z dwóch krążków (w wersji limitowanej), na których znajdą się przede wszystkim teledyski grupy, ale także utwory w wersji "live", ekskluzywny wywiad z Ronnym Mooringsem (liderem formacji) i nigdy niepublikowane ujęcia zza sceny. Na oficjalnej stronie zespołu można obejrzeć już m.in. klip "Heroes" promujący DVD oraz wiele innych fragmentów, które w całości pojawią się na wydawnictwie.
Obecnie Ronny Moorings, korzystając z krótkiej przerwy po trasie koncertowej, zaszył się w studiu, gdzie rejestrowane są nowe kompozycje, które trafią na kolejny album Holendrów. Sesja nagraniowa ma zakończyć się jeszcze w 2008 roku. W sieci dostępne są dema dwóch premierowych utworów, które prawdopodobnie trafią na zapowiadany krążek. Jednak, jak mówi Moorings: "Kompozycje są jeszcze w stanie surowym, dlatego nie sugerujcie się zbytnio brzmieniem utworów". Na razie wytwórnia Pandaimonium Records, która zajmuje się wydawaniem płyt Clan Of Xymox, utrzymuje informacje o nowej płycie zespołu w wielkiej tajemnicy. Jednak jak zapowiada label, większej ilości informacji będziemy mogli się spodziewać w najbliższych miesiącach.

Niebawem Clan Of Xymox wyruszy w kolejne torunee, tym razem w celu promocji DVD "Visible". Przypominamy, że grupa 15 marca tego roku zagra w Łodzi.

Tracklista:

01. Interview With Ronny Moorings
02. A Day (Live)
03. Calling You Out (Live)
04. Farewell (Live)
05. Jasmine & Rose (Live)
06. There's No Tomorrow (Live)
07. Weak In My Knees (Live)
08. Louise
09. Stranger (Live)
10. There's No Tomorrow
11. It's Not Enough
12. Jasmine & Rose (Live)
13. This World
14. Farewell
15. Heroes
16. Into Extremes
17. Weak In My Knees
18. Cold Damp Day
19. Dark Mood
20. Number One
21. A Day
22. Back Door (Live)
23. Cry In The Wind (Live)
24. Heroes (Live)
25. I Want You Now (Live)
26. Innocent (Live)

Oficjalna strona internetowa: www.clanofxymox.com
MySpace: www.myspace.com/clanofxymox
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły