Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Video :

Clan Of Xymox ''Visible'' - pierwsze DVD zespołu

Ujawniono detale dotyczące nowego wydawnictwa holenderskiej legendy rocka gotyckiego Clan Of Xymox. Nie będzie to bynajmniej nowa płyta, a ku uciesze fanów, pierwsze w historii istnienia zespołu DVD. Wydawnictwo, pod tytułem "Visible" będzie składać się z dwóch krążków (w wersji limitowanej), które zawierać będą m.in. takie klasyki jak "A Day", "Louise" czy "Out Of The Rain" oraz zupełnie nowe kompozycje: "Weak In My Knees" i "Hereos" a także ekskluzywny wywiad z Ronnym Mooringsem (liderem formacji), utwory w wersji "live" i ujęcia zza sceny.
Jedynym minusem jest przesunięta data premiery, początkowo DVD miało ukazać się w okolicach Świąt Bożego Narodzenia, ostatecznie będzie go można zakupić prawdopodobnie pod koniec stycznia 2008 roku.

Obecnie grupa kontynuuje trasę koncertową promując swój ostatni album "Breaking Point", wydany w 2006 roku. W najbliższym czasie formacja wystąpi w Lipsku (16 listopada) i w Moskiwie (8 grudnia). Przypominamy, że grupa nie ominie także naszego kraju, 15 marca zagra w Łodzi.

Oficjalna strona internetowa: www.clanofxymox.com
MySpace: www.myspace.com/clanofxymox
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły