Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Lokale :

Charyzma

Klub Muzyczny Charyzma mieści się w kamienicy u zbiegu ulicy Woźnej i Ślusarskiej, w odległości zaledwie kilkudziesięciu metrów od Starego Rynku. Położenie w centrum Starego Miasta, a jednocześnie nieco na uboczu głównych traktów turystycznych powoduje, że miłośnicy dobrej muzyki zawsze znajdą tu wolny stolik i niepowtarzalną atmosferę.
Korzystne usytuowanie, szeroki wybór alkoholi oraz napojów bezalkoholowych, sprawna i sympatyczna obsługa oraz szczególna aura charyzmy powodują, iż nasi goście zawsze z chęcią do nas wracają. Charyzma jest dla nich miejscem wytchnienia po pracy, punktem spotkań i wymiany poglądów, a nierzadko również źródłem inspiracji. Z myślą o naszych klientach staramy się stworzyć specyficzny klimat "luzu z klasą", który udaje się nam osiągnąć poprzez awangardowy wystrój wnętrza, staranny dobór muzyki, a także organizację koncertów i imprez cyklicznych.

Lokal może pochwalić się goszczeniem takich sław jak: Edyta Bartosiewicz, Anita Lipnicka & John Porter, Maciek Maleńczuk, Wojciech Waglewski, Mateusz Pospieszalski, Robert Brylewski, Grażyna Łobaszewska i Tymon Tymański czy zespół King Bees. W piątkowe i sobotnie noce natomiast Charyzma zamienia się w miejsce tętniące życiem, energią oraz najlepszą w mieście muzyką lat 70', 80' i 90'. Profesjonalni i doświadczeni DJ'e między starszymi rytmami umiejętnie przemycają też najnowsze i najgorętsze kawałki!

W klubie Charyzma odbywają się też liczne spotkania firmowe jak i mniejsze, bardziej kameralne, spotkania towarzyskie (istnieje możliwość kompleksowego zorganizowania imprezy ściśle dostosowanej do konkretnych potrzeb naszych gości).

Adres: ul. Ślusarska 6, Poznań
Telefon: (0-61) 851-79-48
E-mail: charyzma@charyzma.poznan.pl
Strona internetowa: www.charyzma.poznan.pl
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły