Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Muzyka :

Chainsaw Metal Slaughter vol. XXII

Chainsaw Metal Slaughter vol. XXII, Chainsaw Metal Slaughter, Besatt, Supreme Lord, Nebiros, Det Gamle Besatt, Bloodwave

Zapraszamy na kolejną edycję ekstremalnej imprezy cyklicznej Chainsaw Metal Slaughter. W pierwszy piątek grudnia, na scenie Klubu U Bazyla po raz pierwszy w Poznaniu wystąpią śląscy weterani black metalu - Besatt. Dowodzona przez Beldaroha horda od ponad 20 lat hodłuje klasycznej szkole surowego i czarnego metalu. Drugą dużą gwiazdą tego plugawego spędu będzie zielonogórski Supreme Lord - śmierć metalowa maszyna z Reyashem na czele wraca w odświeżonym składzie. Nie lada ciekawostką będzie występ Det Gamle Besatt - wczesna inkarnacja Besatt w repertuarze z początku lat 90. ub. wieku.

Niemiecko-polski Nebiros, czyli panowie z Genital Putrefaction w black metalowym wydaniu zasieją niepokój swoimi unikalnymi, jedynymi w swoim rodzaju riffami. Najnowsza płyta już powstaje i tego wieczoru na pewno nie zabraknie premierowych utworów. Koncert otworzy Bloodwave - młody wiekiem i stażem, oparty na słusznych wzorcach, death metalowy band spod Poznania. 

CHAINSAW METAL SLAUGHTER vol. XXII

Besatt

Supreme Lord

Nebiros

Det Gamle Besatt

Bloodwave

6.12. 2013

godzina 19:00

Klub U Bazyla, (nie)św. Wojciech 28

Bilety w cenie 25zł dostępne już niebawem.

W dniu koncertu 30zł

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły