Paradoks
Castle Party 2018
Muzyka :

Cannibal Corpse na dwóch koncertach w Polsce

Cannibal Corpse, death metal, metal, Koncerty, Revocation, Aeon

Agencja Knock Out Productions zaprasza na dwa koncerty death metalowej formacji Cannibal Corpse w Polsce. Amerykanie wystąpią 16 listopada w klubie Fabryka w Krakowie oraz dzień później w warszawskiej Progresji. Na koncertach zagrają również amerykański Revocation oraz szwedzka grupa Aeon. Cannibal Corpse byli w Polsce wiele razy. Nigdy nie zawiedli i z pewnością nie zrobią tego tym razem. Poza sceną są miłymi, spokojnymi i sympatycznymi gośćmi, którzy nie odmówią przybicia piątki, autografu czy fotki. Warto skorzystać z okazji.

CANNIBAL CORPSE (USA) death metal:

Gdyby ktoś porwał się na nakręcenie horroru na podstawie ich tekstów, szanse na to, że film wszedłby do oficjalnego obiegu byłyby bliskie zeru. Ci panowie są żywym dowodem na to, że wyobraźnia ludzka nie zna granic w wymyślaniu okropieństw. Ale także na to, że z death metalu da się całkiem nieźle żyć. Żaden to dla nich problem napisać ziejący agresją i brutalnością deathmetalowy wyziew o rozwalaniu łba młotkiem, czaszce wypełnionej obrzydliwymi larwami, z nekropedofilii albo pośmiertnym wytrysku, tudzież o "dojściu" podczas wymyślnych tortur. Cannibal Corpse – wielka instytucja, deathmetalowa legenda, zarażająca swymi chorymi historiami kolejne pokolenia maniaków metalowej ekstremy. Robią to ponad 25 lat (początki z obecnego składu pamiętają tylko Alex Webster i Paul Mazurkiewicz) i jako pierwszy zespół w tym gatunku sprzedali ponad milion płyt.

Kanibale na żywo to szaleństwo i zniszczenie. George "Corpsegrinder" Fisher, choć lata mijają, kręci "śmigła" w niesamowitym tempie, jego szyja zbliża się szerokością do szerokości ud Pudziana, zaś jego koledzy tworzą bezlitośnie brutalny dźwiękowy podkład. 

Zagrają:

CANNIBAL CORPSE (USA) death metal

+

Revocation (USA) techniczny death-metal

Aeon (Szwecja) death-metal

16.11.2014

Kraków - Fabryka, ul. Zabłocie 23

17.11.2014

Warszawa - Progresja, ul. Fort Wola 22

Bilety:

80 zł przedsprzedaż

90 zł w dniu koncertu

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły